- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
960xxz-8100-AR-xx Series.pdfObolescență PCN/ EOL
Multiple Series 31/Jan/2017.pdfSpecificații tehnologice 960240-8100-AR-TP
Specificații tehnice 3M - 960240-8100-AR-TP, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu 3M - 960240-8100-AR-TP
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | 3M |
| Voltaj | 1000VDC |
| terminare | Solder |
| Stil | Board to Board |
| Serie | 960 |
| Row Spacing - împerecherea | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Împerechere | 0.100" (2.54mm) |
| Pachet | Tube |
| Temperatura de Operare | -25°C ~ 105°C |
| Număr de rânduri | 2 |
| Numărul de poziții încărcate | All |
| Numărul de poziții | 40 |
| Tipul de montare | Surface Mount, Right Angle |
| Material Inflamabilitate | UL94 V-0 |
| Înălțimea de stivuire mărită | - |
| Materialul de izolație | Thermoplastic |
| Înălțimea izolației | 0.228" (5.80mm) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Culoarea izolației | Black |
| Ingress Protection | - |
| Caracteristici | - |
| Tipul de fixare | Push-Pull |
| Rating curent (amperi) | 2A |
| Tip de contact | Female Socket |
| Contact Formă | Square |
| Materiale de contact | Copper Alloy |
| Lungime de contact - Postare | - |
| Contactați Finish Thickness - Post | 40.0µin (1.02µm) |
| Contact Finisare Grosime - Împerechere | Flash |
| Contactați Finish - Postați | Tin |
| Contact Finish - Împerechere | Gold |
| Tip conector | Receptacle |
| Numărul produsului de bază | 960240 |
| Aplicații | - |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu 3M 960240-8100-AR-TP.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | 960242-8100-AR-TP | 960240-8100-AR-TR | 960238-8100-AR-TP | 960242-8100-AR-TR |
| Producător | 3M | 3M | 3M | 3M |
| Contactați Finish - Postați | - | - | - | - |
| Lungime de contact - Postare | - | - | - | - |
| Contact Finish - Împerechere | - | - | - | - |
| Contact Formă | - | - | - | - |
| Material Inflamabilitate | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pitch - Împerechere | - | - | - | - |
| Stil | - | - | - | - |
| Contact Finisare Grosime - Împerechere | - | - | - | - |
| Culoarea izolației | - | - | - | - |
| Tip de contact | - | - | - | - |
| Voltaj | - | - | - | - |
| Tipul de fixare | - | - | - | - |
| Înălțimea de stivuire mărită | - | - | - | - |
| Materialul de izolație | - | - | - | - |
| Aplicații | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Row Spacing - împerecherea | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Serie | - | - | - | - |
| Înălțimea izolației | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Numărul de poziții încărcate | - | - | - | - |
| Contactați Finish Thickness - Post | - | - | - | - |
| Rating curent (amperi) | - | - | - | - |
| Număr de rânduri | - | - | - | - |
| Numărul de poziții | - | - | - | - |
| Tip conector | - | - | - | - |
| Materiale de contact | - | - | - | - |
| terminare | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date 960240-8100-AR-TP PDF și documentația 3M pentru 960240-8100-AR-TP - 3M.
960236-8100-AR-TR3MCONN RCPT 36POS 0.1 GOLD SMD R/A
960242-6202-AR3MCONN RCPT 42POS 0.1 GOLD PCB
960244-6303-AR3MCONN RCPT 44POS 0.1 GOLD PCB
960242-8100-AR-TR3MCONN RCPT 42POS 0.1 GOLD SMD R/A
960238-6202-AR3MCONN RCPT 38POS 0.1 GOLD PCB
960240-8100-AR-TR3MCONN RCPT 40POS 0.1 GOLD SMD R/A
960242-7102-AR3MCONN RCPT 42POS 0.1 GOLD PCB R/A
960244-7102-AR3MCONN RCPT 44POS 0.1 GOLD PCB R/A
960238-8100-AR-TR3MCONN RCPT 38POS 0.1 GOLD SMD R/A
960238-8100-AR-TP3MCONN RCPT 38POS 0.1 GOLD SMD R/A
960240-6303-AR3MCONN RCPT 40POS 0.1 GOLD PCB
960242-8100-AR-TP3MCONN RCPT 42POS 0.1 GOLD SMD R/A
960244-6202-AR3MCONN RCPT 44POS 0.1 GOLD PCB
960238-6303-AR3MCONN RCPT 38POS 0.1 GOLD PCB
960238-7102-AR3MCONN RCPT 38POS 0.1 GOLD PCB R/A
960242-6303-AR3MCONN RCPT 42POS 0.1 GOLD PCBAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.