- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Vrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $44.86 | $44.86 |
| 200+ | $17.90 | $3,580.00 |
| 500+ | $17.30 | $8,650.00 |
| 1000+ | $17.01 | $17,010.00 |
Specificații tehnologice A-H2-R200-F1-K2-0.1
Specificații tehnice Isabellenhuette USA - A-H2-R200-F1-K2-0.1, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Isabellenhuette USA - A-H2-R200-F1-K2-0.1
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Isabellenhuette USA |
| Toleranţă | ±0.1% |
| Coeficientul de temperatură | 30ppm/°C |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 4-SIP |
| Dimensiune / Dimensiune | 1.496" L x 0.197" W (38.00mm x 5.00mm) |
| Serie | A-H |
| Rezistenţă | 200 mOhms |
| Putere (Wați) | 10W |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet / Caz | 4-SIP |
| Pachet | Tray |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 140°C |
| Număr de terminări | 4 |
| Înălțime - așezată (Max) | 1.024" (26.00mm) |
| Caracteristici | - |
| Rata de eșec | - |
| Compoziţie | - |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0050 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Isabellenhuette USA A-H2-R200-F1-K2-0.1.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | A-H2-R010-F1-K2-0.1 | A-H2-R100-F1-K2-0.1 | A-H2-R050-F1-K2-0.1 | A-H2-R500-F1-K2-0.1 |
| Producător | Isabellenhuette USA | Isabellenhuette USA | Isabellenhuette USA | Isabellenhuette USA |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Putere (Wați) | - | - | - | - |
| Rezistenţă | - | - | - | - |
| Rata de eșec | - | - | - | - |
| Compoziţie | - | - | - | - |
| Toleranţă | - | - | - | - |
| Coeficientul de temperatură | - | - | - | - |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Număr de terminări | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Înălțime - așezată (Max) | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dimensiune / Dimensiune | - | - | - | - |
Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.