- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
S-808xxC Series.pdfProiectare/specificații PCN
Solder Plating Material Chg 10/Dec/2018.pdf All Dev Materials Chg 23/Mar/2020.pdfObolescență PCN/ EOL
SNT, HSNT Package Types 06/Nov/2014.pdfSpecificații tehnologice S-80839CNPF-B8YTFG
Specificații tehnice ABLIC Inc. - S-80839CNPF-B8YTFG, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu ABLIC Inc. - S-80839CNPF-B8YTFG
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | ABLIC |
| Tensiune - prag | 3.9V |
| Tip | Voltage Detector |
| Pachetul dispozitivului furnizor | SNT-4A |
| Serie | S-808xxC |
| Resetați timpul de expirare | - |
| restabili | Active Low |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet / Caz | 4-SMD, Flat Leads |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| producție | Open Drain or Open Collector |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Numărul de tensiuni monitorizate | 1 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Numărul produsului de bază | S-80839 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu ABLIC Inc. S-80839CNPF-B8YTFG.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | S-80839CNPF-B8YTFU | S-80839CNMC-B8YT2G | S-80839CNUA-B8YT2G | S-80839CNNB-B8YT2G |
| Producător | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. |
| Resetați timpul de expirare | - | - | - | - |
| producție | - | - | - | - |
| Tip | - | - | - | - |
| Tensiune - prag | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Numărul de tensiuni monitorizate | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serie | - | - | - | - |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| restabili | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date S-80839CNPF-B8YTFG PDF și documentația ABLIC Inc. pentru S-80839CNPF-B8YTFG - ABLIC Inc..
S-80839CNY-BSEIKO
S-80839CNY-ZGSEIKO
S-80839CNY-Z-GSEIKOAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.