- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
Cylindrical Battery Holders.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $2.396 | $2.40 |
| 10+ | $2.097 | $20.97 |
| 30+ | $1.92 | $57.60 |
| 100+ | $1.741 | $174.10 |
| 500+ | $1.657 | $828.50 |
| 1000+ | $1.621 | $1,621.00 |
Specificații tehnologice ADG1212YRUZ
Specificații tehnice Analog Devices Inc. - ADG1212YRUZ, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Analog Devices Inc. - ADG1212YRUZ
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Analog Devices, Inc. |
| Tensiune - alimentare, Single (V +) | 5V ~ 16.5V |
| Tensiune - alimentare, dublă (V ±) | ±4.5V ~ 16.5V |
| Timp de comutare (Ton, Toff) (Max) | 130ns, 115ns |
| Circuitul de comutare | SPST - NO |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 16-TSSOP |
| Serie | - |
| Pachet / Caz | 16-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Pachet | Tube |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Rezistența la starea (Max) | 190Ohm |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Numărul de circuite | 4 |
| Circuit multiplexor / demultiplexor | 1:1 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Curent - Scurgeri (IS (oprit)) (Max) | 100pA |
| crosstalk | -90dB @ 1MHz |
| Charge Injection | -0.3pC |
| Potrivire canal-to-canal (& delta; Ron) | 2.5Ohm |
| Capacitatea Canalului (CS (oprit), CD (oprit)) | 1.1pF, 1.2pF |
| Numărul produsului de bază | ADG1212 |
| -3db Bandwidth | 1GHz |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Analog Devices Inc. ADG1212YRUZ.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | ADG1212YRUZ-REEL | ADG1212YRUZ-REEL7 | ADG1213YRUZ-REEL | ADG1211YRUZ-REEL7 |
| Producător | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| crosstalk | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Capacitatea Canalului (CS (oprit), CD (oprit)) | - | - | - | - |
| Curent - Scurgeri (IS (oprit)) (Max) | - | - | - | - |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Rezistența la starea (Max) | - | - | - | - |
| Tensiune - alimentare, Single (V +) | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Circuitul de comutare | - | - | - | - |
| Circuit multiplexor / demultiplexor | - | - | - | - |
| Timp de comutare (Ton, Toff) (Max) | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Charge Injection | - | - | - | - |
| Numărul de circuite | - | - | - | - |
| Tensiune - alimentare, dublă (V ±) | - | - | - | - |
| Potrivire canal-to-canal (& delta; Ron) | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| -3db Bandwidth | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date ADG1212YRUZ PDF și documentația Analog Devices Inc. pentru ADG1212YRUZ - Analog Devices Inc..
ADG1212YCPZAnalog Devices
ADG1219BRJ-REEL7ADI (Analog Devices, Inc.)
ADG1213YCPZADI (Analog Devices, Inc.)
ADG1211YCPZ-REEL7Analog DevicesAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.