- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
NTD3055L104.pdfObolescență PCN/ EOL
Mult Dev EOL 7/Apr/2021.pdfAnsamblu/origine PCN
TMOS7 Wafer Fab Expansion 04/Dec/2013.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $0.321 | $0.32 |
| 10+ | $0.315 | $3.15 |
| 30+ | $0.31 | $9.30 |
| 100+ | $0.306 | $30.60 |
Specificații tehnologice NTD3055L104-1G
Specificații tehnice onsemi - NTD3055L104-1G, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu onsemi - NTD3055L104-1G
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | onsemi |
| Vgs (a) (Max) @ Id | 2V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±15V |
| Tehnologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Pachetul dispozitivului furnizor | I-PAK |
| Serie | - |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 104mOhm @ 6A, 5V |
| Distrugerea puterii (Max) | 1.5W (Ta), 48W (Tj) |
| Pachet / Caz | TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA |
| Pachet | Tube |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds | 440 pF @ 25 V |
| Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs | 20 nC @ 5 V |
| Tipul FET | N-Channel |
| FET Feature | - |
| Tensiunea de transmisie (valorile max. | 5V |
| Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) | 60 V |
| Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C | 12A (Ta) |
| Numărul produsului de bază | NTD3055 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu onsemi NTD3055L104-1G.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | NTD3055L104-001 | NTD3055L170-1G | NTD3055L104G | NTD3055L104T4G |
| Producător | onsemi | onsemi | onsemi | onsemi |
| Tipul FET | - | - | - | - |
| Tehnologie | - | - | - | - |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | - | - | - | - |
| Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Serie | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Tensiunea de transmisie (valorile max. | - | - | - | - |
| Vgs (a) (Max) @ Id | - | - | - | - |
| Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| FET Feature | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Vgs (Max) | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Distrugerea puterii (Max) | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date NTD3055L104-1G PDF și documentația onsemi pentru NTD3055L104-1G - onsemi.
Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.