- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Fisa de date HTML
X7R Dielectric Capacitor Series.pdfSpecificații tehnologice 0402YC153JAT2A
Specificații tehnice KYOCERA AVX - 0402YC153JAT2A, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu KYOCERA AVX - 0402YC153JAT2A
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | AVX (KYOCERA AVX) |
| Tensiune - evaluat | 16V |
| Toleranţă | ±5% |
| Grosime (Max) | 0.022" (0.56mm) |
| Coeficientul de temperatură | X7R |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Serie | - |
| Evaluări | - |
| Pachet / Caz | 0402 (1005 Metric) |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 125°C |
| Tipul de montare | Surface Mount, MLCC |
| Stil de plumb | - |
| Spațiul de plumb | - |
| Înălțime - așezată (Max) | - |
| Caracteristici | - |
| Rata de eșec | - |
| capacitanță | 0.015 µF |
| Aplicații | General Purpose |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu KYOCERA AVX 0402YC153JAT2A.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | 0402YC153MAT2A | 0402YC152JAT2A | 0402YC153KAT2A | 0402YC151JAT2A |
| Producător | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| Aplicații | - | - | - | - |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Dimensiune / Dimensiune | - | - | - | - |
| Rata de eșec | - | - | - | - |
| Spațiul de plumb | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Stil de plumb | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Coeficientul de temperatură | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tensiune - evaluat | - | - | - | - |
| Toleranţă | - | - | - | - |
| Evaluări | - | - | - | - |
| Grosime (Max) | - | - | - | - |
| Înălțime - așezată (Max) | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Serie | - | - | - | - |
| capacitanță | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date 0402YC153JAT2A PDF și documentația KYOCERA AVX pentru 0402YC153JAT2A - KYOCERA AVX.
Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.