- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
AMPM Series.pdfInformații de mediu
Abracon REACH.pdfSpecificații tehnologice AMPMGDD-72.0000T3
Specificații tehnice Abracon LLC - AMPMGDD-72.0000T3, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Abracon LLC - AMPMGDD-72.0000T3
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Abracon |
| Tensiune - Aprovizionare | 1.71V ~ 3.63V |
| Tip | XO (Standard) |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Serie | AMPM |
| Evaluări | - |
| Pachet / Caz | 4-SMD, No Lead |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| producție | CMOS |
| Temperatura de Operare | -20°C ~ 70°C |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Înălțime - așezată (Max) | 0.035" (0.89mm) |
| Funcţie | Standby (Power Down) |
| Frecvență Stabilitate | ±25ppm |
| Frecvență | 72 MHz |
| Curent - aprovizionare (Max) | 1.3mA (Typ) |
| Curent - furnizare (dezactivare) (Max) | 160µA |
| Rezonator de bază | MEMS |
| Punctul de tragere absolut (APR) | - |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Abracon LLC AMPMGDD-72.0000T3.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | AMPMGDD-75.0000T3 | AMPMGDD-72.0000T | AMPMGDD-70.0000T3 | AMPMGDD-75.0000T |
| Producător | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC |
| Dimensiune / Dimensiune | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serie | - | - | - | - |
| Rezonator de bază | - | - | - | - |
| Curent - furnizare (dezactivare) (Max) | - | - | - | - |
| Curent - aprovizionare (Max) | - | - | - | - |
| Tip | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Frecvență | - | - | - | - |
| Funcţie | - | - | - | - |
| Tensiune - Aprovizionare | - | - | - | - |
| Frecvență Stabilitate | - | - | - | - |
| producție | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Punctul de tragere absolut (APR) | - | - | - | - |
| Înălțime - așezată (Max) | - | - | - | - |
| Evaluări | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date AMPMGDD-72.0000T3 PDF și documentația Abracon LLC pentru AMPMGDD-72.0000T3 - Abracon LLC.
Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.