- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Specificații tehnologice CX10S-DADB0D-P-A-DK00000
Specificații tehnice Advanced Energy - CX10S-DADB0D-P-A-DK00000, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Advanced Energy - CX10S-DADB0D-P-A-DK00000
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Advanced Energy |
| Tensiune - ieșire 6 | 48V |
| Tensiune - ieșire 5 | 48V |
| Tensiune - ieșire 4 | 12V |
| Tensiune - ieșire 3 | 48V |
| Tensiune - ieșire 2 | 5V |
| Tensiune - Ieșire 1 | 48V |
| Tensiune - Izolare | 4 kV |
| Tensiune - intrare | 85 ~ 264 VAC |
| Tip | Enclosed |
| Număr standard | 60601-1; 60950-1; 62368-1 |
| Dimensiune / Dimensiune | 10.22" L x 6.46" W x 1.60" H (259.5mm x 164.0mm x 40.6mm) |
| Serie | COOLX®1000 |
| Putere (Wați) | 885W |
| Pachet | Box |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 85°C |
| Numărul de ieșiri | 5 |
| Tipul de montare | Chassis Mount |
| Sarcină minimă necesară | No |
| Caracteristici | Adjustable Output, PMBus™, Remote Sense, Standby Output, Universal Input |
| Eficienţă | 93% |
| Curent - ieșire 5 | 4.17 A |
| Curent - ieșire 4 | 15 A |
| Curent - ieșire 3 | 4.17 A |
| Curent - ieșire 2 | 21 A |
| Curent - ieșire 1 | 4.17 A |
| Numărul produsului de bază | CX10S |
| Agenția de aprobare | CSA, EN, IEC, UL |
| Aplicații | ITE (Commercial), Medical |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Atingerea statutului | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9540 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Advanced Energy CX10S-DADB0D-P-A-DK00000.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | CX10S-DADB0C-P-A-DK00000 | CX10S-DADBAD-P-A-DK00000 | CX10S-DADB0H-P-A-DK00000 | CX10S-DADB00-P-A-DK00000 |
| Producător | Advanced Energy | Advanced Energy | Advanced Energy | Advanced Energy |
| Serie | - | - | - | - |
| Tensiune - ieșire 6 | - | - | - | - |
| Tensiune - ieșire 5 | - | - | - | - |
| Agenția de aprobare | - | - | - | - |
| Tensiune - Ieșire 1 | - | - | - | - |
| Putere (Wați) | - | - | - | - |
| Curent - ieșire 1 | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tensiune - ieșire 3 | - | - | - | - |
| Curent - ieșire 3 | - | - | - | - |
| Numărul de ieșiri | - | - | - | - |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Curent - ieșire 2 | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tip | - | - | - | - |
| Sarcină minimă necesară | - | - | - | - |
| Aplicații | - | - | - | - |
| Număr standard | - | - | - | - |
| Tensiune - ieșire 4 | - | - | - | - |
| Tensiune - Izolare | - | - | - | - |
| Curent - ieșire 4 | - | - | - | - |
| Curent - ieșire 5 | - | - | - | - |
| Tensiune - ieșire 2 | - | - | - | - |
| Tensiune - intrare | - | - | - | - |
| Eficienţă | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Dimensiune / Dimensiune | - | - | - | - |
Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.