- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
A3280,81,83.pdfAmbalaj PCN
Tape Change 27/Jan/2023.pdfSpecificații tehnologice A3281LUA-T
Specificații tehnice Allegro MicroSystems - A3281LUA-T, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Allegro MicroSystems - A3281LUA-T
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Allegro MicroSystems |
| Tensiune - Aprovizionare | 4.2V ~ 24V |
| Starea testului | -40°C ~ 150°C |
| Tehnologie | Hall Effect |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 3-SIP |
| Serie | - |
| Domeniu de detectare | 9mT Trip, -9mT Release |
| Polarizare | South Pole |
| Pachet / Caz | 3-SSIP |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet | Bulk |
| Tipul de ieșire | Open Collector |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 150°C (TA) |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Funcţie | Latch |
| Caracteristici | - |
| Curent - aprovizionare (Max) | 8mA |
| Curent - Ieșire (Max) | 25mA |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Allegro MicroSystems A3281LUA-T.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | A3282LUA-T | A3281EUA-T | A3282EUA-T | A3281LUA |
| Producător | Allegro MicroSystems | Allegro MicroSystems | Allegro MicroSystems | Allegro MicroSystems |
| Serie | - | - | - | - |
| Funcţie | - | - | - | - |
| Starea testului | - | - | - | - |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tehnologie | - | - | - | - |
| Tensiune - Aprovizionare | - | - | - | - |
| Domeniu de detectare | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Curent - Ieșire (Max) | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Curent - aprovizionare (Max) | - | - | - | - |
| Tipul de ieșire | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Polarizare | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date A3281LUA-T PDF și documentația Allegro MicroSystems pentru A3281LUA-T - Allegro MicroSystems.
Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.