- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
P51 Datasheet.pdfAnsamblu/origine PCN
2.73KHz.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $134.568 | $134.57 |
Specificații tehnologice P51-2000-A-B-P-20MA-000-000
Specificații tehnice Amphenol SSI Technologies - P51-2000-A-B-P-20MA-000-000, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Amphenol SSI Technologies - P51-2000-A-B-P-20MA-000-000
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Amphenol SSI Technologies |
| Tensiune - Aprovizionare | 8V ~ 30V |
| Stilul de terminare | Packard, 3 Pin |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - |
| Serie | MediaSensor™ |
| Tip de presiune | Absolute |
| Stilul portului | Threaded |
| Dimensiunea portului | Male - 1/8' (3.18mm) NPT |
| Pachet / Caz | Cylinder |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet | Box |
| Tipul de ieșire | Analog Current |
| producție | 4 mA ~ 20 mA |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 105°C |
| Presiunea de lucru | 2000PSI (13789.51kPa) |
| Presiune maximă | - |
| Caracteristici | Amplified Output, Temperature Compensated |
| Aplicații | Industrial Automation |
| Precizie | ±0.5% |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | RoHS Compliant |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 9026.20.4000 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Amphenol SSI Technologies P51-2000-A-B-P-20MA-000-000.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | P51-2000-A-B-MD-20MA-000-000 | P51-2000-A-B-M12-20MA-000-000 | P51-2000-A-C-I12-20MA-000-000 | P51-2000-A-C-D-20MA-000-000 |
| Producător | Amphenol SSI Technologies | Amphenol SSI Technologies | Amphenol SSI Technologies | Amphenol SSI Technologies |
| Serie | - | - | - | - |
| Tip de presiune | - | - | - | - |
| Dimensiunea portului | - | - | - | - |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Stilul de terminare | - | - | - | - |
| Stilul portului | - | - | - | - |
| Precizie | - | - | - | - |
| Presiunea de lucru | - | - | - | - |
| Tensiune - Aprovizionare | - | - | - | - |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Aplicații | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Presiune maximă | - | - | - | - |
| Tipul de ieșire | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| producție | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date P51-2000-A-B-P-20MA-000-000 PDF și documentația Amphenol SSI Technologies pentru P51-2000-A-B-P-20MA-000-000 - Amphenol SSI Technologies.
P51-2000-A-B-M12-4.5OVP-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 2000PSI 1/8-27NPT .5-4.5V
P51-2000-A-C-D-4.5OVP-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 2000PSI M12-1.5 6G 4.5V
P51-2000-A-C-I12-4.5OVP-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 2000PSI M12-1.5 6G 4.5V
P51-2000-A-C-D-20MA-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 2000PSI M12-1.5 6G 4-20MA
P51-2000-A-B-M12-4.5V-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 2000PSI 1/8-27NPT .5-4.5V
P51-2000-A-B-M12-20MA-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 2000PSI 1/8-27NPT 4-20MA
P51-2000-A-B-P-4.5OVP-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 2000PSI 1/8-27NPT .5-4.5V
P51-2000-A-B-MD-20MA-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 2000PSI 1/8-27NPT 4-20MA
P51-2000-A-B-MD-4.5OVP-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 2000PSI 1/8-27NPT .5-4.5V
P51-2000-A-B-MD-4.5V-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 2000PSI 1/8-27NPT .5-4.5V
P51-2000-A-C-I12-20MA-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 2000PSI M12-1.5 6G 4-20MA
P51-2000-A-C-D-4.5V-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 2000PSI M12-1.5 6G 4.5V
P51-2000-A-C-D-5V-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 2000PSI M12-1.5 6G 1-5V
P51-2000-A-B-P-5V-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 2000PSI 1/8-27 NPT 1-5V
P51-2000-A-B-MD-5V-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 2000PSI 1/8-27 NPT 1-5V
P51-2000-A-B-I36-5V-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENS 2000PSI 22MM 1/8-27NPT 1-5V
P51-2000-A-B-M12-5V-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 2000PSI 1/8-27 NPT 1-5V
P51-2000-A-B-P-4.5V-000-000Amphenol SSI TechnologiesSENSOR 2000PSI 1/8-27NPT .5-4.5VAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.