- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
Cylindrical Battery Holders.pdfGhid de numerotare a pieselor
Part Numbering System.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $2.569 | $2.57 |
| 200+ | $0.995 | $199.00 |
| 500+ | $0.959 | $479.50 |
| 1000+ | $0.943 | $943.00 |
Specificații tehnologice MAX34561T+T
Specificații tehnice Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX34561T+T, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX34561T+T
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Maxim Integrated |
| Tensiune - Aprovizionare | 4V ~ 5.5V, 9V ~ 13.2V |
| Tip | Hot Plug Controller |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 24-TQFN (4x4) |
| Serie | - |
| Caracteristici programabile | Auto Retry, Current Limit, Fault Timeout, Latched Fault, Slew Rate |
| Pachet / Caz | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 85°C |
| Număr de canale | 2 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Întrerupător (i) intern (i) | Yes |
| Caracteristici | OVP, Thermal Limit, UVLO |
| Curent - Ieșire (Max) | 2A, 3A |
| Numărul produsului de bază | MAX34561 |
| Aplicații | PCI Express® |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX34561T+T.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | MAX34561T+T | MAX34561T+ | MAX34565ETB+ | MAX34565ETB+T |
| Producător | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 150°C | -40°C ~ 150°C |
| Caracteristici programabile | Auto Retry, Current Limit, Fault Timeout, Latched Fault, Slew Rate | Auto Retry, Current Limit, Fault Timeout, Latched Fault, Slew Rate | Current Limit, Slew Rate | Current Limit, Slew Rate |
| Tensiune - Aprovizionare | 4V ~ 5.5V, 9V ~ 13.2V | 4V ~ 5.5V, 9V ~ 13.2V | 9V ~ 13.2V | 9V ~ 13.2V |
| Pachet / Caz | 24-WFQFN Exposed Pad | 24-WFQFN Exposed Pad | 10-WFDFN Exposed Pad | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Tipul de montare | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Serie | - | - | - | - |
| Aplicații | PCI Express® | PCI Express® | PCI Express® | PCI Express® |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 24-TQFN (4x4) | 24-TQFN (4x4) | 10-TDFN (3x3) | 10-TDFN (3x3) |
| Număr de canale | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Caracteristici | OVP, Thermal Limit, UVLO | OVP, Thermal Limit, UVLO | Latched Fault, OVP, Thermal Limit, UVLO | Latched Fault, OVP, Thermal Limit, UVLO |
| Curent - Ieșire (Max) | 2A, 3A | 2A, 3A | 3.6A | 3.6A |
| Numărul produsului de bază | MAX34561 | MAX34561 | MAX34565 | MAX34565 |
| Tip | Hot Plug Controller | Hot Plug Controller | Hot Swap Controller | Hot Swap Controller |
| Întrerupător (i) intern (i) | Yes | Yes | Yes | Yes |
| Pachet | Tape & Reel (TR) | Tube | Tube | Tape & Reel (TR) |
Descărcați fișele de date MAX34561T+T PDF și documentația Analog Devices Inc./Maxim Integrated pentru MAX34561T+T - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX34565EVKIT#Analog Devices Inc./Maxim IntegratedKIT EVAL FOR MAX34565
MAX34561EVKIT#Analog Devices Inc./Maxim IntegratedEVAL KIT DUAL E-FUSE 24-TQFN
MAX3456EETE+TG071Analog Devices Inc./Maxim IntegratedMAX3456EETE+TG071
MAX3456EETE+TG126Analog Devices Inc./Maxim IntegratedIC INTEGRATED CIRCUITAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.