- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Note de aplicație
* Oceanside (MAXREFDES9#): 3.3V to 15V Input, ±15V.pdf Current-Sense Amplifier Doubles as a High-Common M.pdf Reduce the Chances of Human Error: Part 1, Power a.pdfGhid de numerotare a pieselor
Part Numbering System.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $1.067 | $1.07 |
| 10+ | $0.929 | $9.29 |
| 30+ | $0.843 | $25.29 |
| 100+ | $0.675 | $67.50 |
| 500+ | $0.635 | $317.50 |
| 1000+ | $0.618 | $618.00 |
Specificații tehnologice MAX668EUB+T
Specificații tehnice Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX668EUB+T, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Analog Devices Inc./Maxim Integrated - MAX668EUB+T
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Maxim Integrated |
| Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) | 3V ~ 28V |
| Topologie | Boost, Flyback, SEPIC |
| Redresor sincron | No |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 10-uMAX/uSOP |
| Serie | - |
| Interfețe intermediare | - |
| Pachet / Caz | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Tipul de ieșire | Transistor Driver |
| Faze de ieșire | 1 |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Configurarea ieșirii | Positive, Isolation Capable |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Numărul de ieșiri | 1 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Funcţie | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frecvență - Comutare | 100kHz ~ 500kHz |
| Ciclul de funcționare (Max) | 90% |
| Caracteristici de control | Enable, Frequency Control |
| Sync cu ceas | Yes |
| Numărul produsului de bază | MAX668 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Analog Devices Inc./Maxim Integrated MAX668EUB+T.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | MAX668EUB+TG069 | MAX668EUB+TG05 | MAX668EUB+TGA5 | MAX668EUB+TG002 |
| Producător | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Redresor sincron | - | - | - | - |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Interfețe intermediare | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Serie | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ciclul de funcționare (Max) | - | - | - | - |
| Topologie | - | - | - | - |
| Configurarea ieșirii | - | - | - | - |
| Tipul de ieșire | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Funcţie | - | - | - | - |
| Frecvență - Comutare | - | - | - | - |
| Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Caracteristici de control | - | - | - | - |
| Numărul de ieșiri | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Faze de ieșire | - | - | - | - |
| Sync cu ceas | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date MAX668EUB+T PDF și documentația Analog Devices Inc./Maxim Integrated pentru MAX668EUB+T - Analog Devices Inc./Maxim Integrated.
MAX668EUB+TG05Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX668EUB+TGA5Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX668EUB+TG002Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX668EUB+TG075Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX668EVKIT+Analog Devices Inc./Maxim IntegratedEVAL KIT MAX6681
MAX668EUB+TG11Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX6689UP9A+TG05Analog Devices / Maxim Integrated
MAX668EUB+TG24Analog Devices Inc./Maxim IntegratedINTEGRATED CIRCUIT
MAX6688EUB+TAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.