- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
A2541 Product Brief.pdfFisa de date HTML
A2541E24x User Manual.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $14.745 | $14.75 |
Specificații tehnologice A2541R24A10GM
Specificații tehnice TTM Technologies, Inc. - A2541R24A10GM, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu TTM Technologies, Inc. - A2541R24A10GM
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Anaren Wireless / TTM Technologies |
| Tensiune - Aprovizionare | 2V ~ 3.6V |
| IC / Partea utilizată | CC2541 |
| Serie | AIR |
| Interfețe intermediare | - |
| Sensibilitate | -94dBm |
| RF Familie / Standard | Bluetooth |
| Protocol | Bluetooth v4.0 |
| Putere - Ieșire | 1dBm |
| Pachet / Caz | 34-SMD Module |
| Pachet | Tray |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 85°C |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Modulare | - |
| Dimensiunea memoriei | 256kB Flash, 8kB RAM |
| Frecvență | 2.4GHz |
| Rata de date | 2Mbps |
| Curent - transmiterea | 13mA |
| Curent - Primirea | 14mA |
| Numărul produsului de bază | A2541R24 |
| Tipul antenei | Integrated, Trace |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | RoHS Compliant |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | 5A992C |
| HTSUS | 8517.62.0090 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu TTM Technologies, Inc. A2541R24A10GM.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | A2541R24A20GM | A2541R24A10GR | A2541E24A10GM | A2541R24C10GM |
| Producător | TTM Technologies, Inc. | TTM Technologies, Inc. | TTM Technologies, Inc. | TTM Technologies, Inc. |
| Sensibilitate | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Curent - Primirea | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Protocol | - | - | - | - |
| RF Familie / Standard | - | - | - | - |
| Interfețe intermediare | - | - | - | - |
| Tipul antenei | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| IC / Partea utilizată | - | - | - | - |
| Frecvență | - | - | - | - |
| Tensiune - Aprovizionare | - | - | - | - |
| Rata de date | - | - | - | - |
| Dimensiunea memoriei | - | - | - | - |
| Curent - transmiterea | - | - | - | - |
| Modulare | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Putere - Ieșire | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date A2541R24A10GM PDF și documentația TTM Technologies, Inc. pentru A2541R24A10GM - TTM Technologies, Inc..
A2550KLPTR-TAllegro MicroSystemsIC PWR DRIVER N-CHAN 1:1 16TSSOP
A2537142-CProLabsDell A2537142 Compatible 4GB DDR
A2541R24C10GMTTM Technologies, Inc.RF TXRX MOD BLUETOOTH U.FL SMD
A2541R24C20GRTTM Technologies, Inc.RF TXRX MOD BLUETOOTH U.FL SMD
A2537145-CProLabsDell A2537145 Compatible 4GB DDR
A2541R24A20GRTTM Technologies, Inc.RF TXRX MODULE BT TRC ANT SMD
A2541E24A10GMTTM Technologies, Inc.RF TXRX MODULE BT TRC ANT SMD
A2541R24C10GRTTM Technologies, Inc.RF TXRX MOD BLUETOOTH U.FL SMD
A2541E24C10GMTTM Technologies, Inc.RF TXRX MOD BLUETOOTH U.FL SMD
A2541E24C10GRTTM Technologies, Inc.RF TXRX MOD BLUETOOTH U.FL SMD
A2541R24A10GRTTM Technologies, Inc.RF TXRX MODULE BT TRC ANT SMD
A2541E24A10GRTTM Technologies, Inc.RF TXRX MODULE BT TRC ANT SMD
A2545WV-S-02PR6BG1N01LJOINTTECH
A2541HWV-5PCJAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.