- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
Cylindrical Battery Holders.pdfAnsamblu/origine PCN
2.73KHz.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $8.918 | $8.92 |
Specificații tehnologice 7109P3DZBE
Specificații tehnice C&K - 7109P3DZBE, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu C&K - 7109P3DZBE
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | C&K |
| Evaluarea tensiunii - DC | 20 V |
| Tensiunea nominală - AC | 20 V |
| Stilul de terminare | Solder Lug |
| Funcția de comutare | On-Mom |
| Serie | 7000 |
| Dimensiunile de tăiere a panoului | Circular - 6.35mm Dia |
| Pachet | Tray |
| Temperatura de Operare | -30°C ~ 85°C |
| Tipul de montare | Panel Mount |
| Ingress Protection | - |
| Tensiunea de iluminare (nominala) | - |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tipul de iluminare, Culoare | - |
| lumină | Non-Illuminated |
| Caracteristici | Epoxy Sealed Terminals |
| Viața electrică | 40,000 Cycles |
| Rating curent (amperi) | 0.4VA (AC/DC) |
| Circuit | SPDT |
| Bucșă filetată | 1/4-40 |
| Numărul produsului de bază | 7109P3 |
| Tipul actuatorului | Flat Anti-Rotation |
| Materialul de acționare | Brass, Chrome Plated |
| Lungimea actuatorului | 13.21mm |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu C&K 7109P3DZBE.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | 7109P3DZ3BE | 7109P3D9V6BE | 7109P3DAV2BE | 7109P3D9V4BE |
| Producător | C&K | C&K | C&K | C&K |
| Tipul actuatorului | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Dimensiunile de tăiere a panoului | - | - | - | - |
| Circuit | - | - | - | - |
| Tensiunea nominală - AC | - | - | - | - |
| Viața electrică | - | - | - | - |
| Tensiunea de iluminare (nominala) | - | - | - | - |
| Materialul de acționare | - | - | - | - |
| Stilul de terminare | - | - | - | - |
| Rating curent (amperi) | - | - | - | - |
| Funcția de comutare | - | - | - | - |
| Bucșă filetată | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Lungimea actuatorului | - | - | - | - |
| Tipul de iluminare, Culoare | - | - | - | - |
| lumină | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Evaluarea tensiunii - DC | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date 7109P3DZBE PDF și documentația C&K pentru 7109P3DZBE - C&K.
Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.