- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
7000 Series Mini Rocker Datasheet.pdfFisa de date HTML
7000 Series Mini Rocker Datasheet.pdfSpecificații tehnologice 7203J1ARE2
Specificații tehnice C&K - 7203J1ARE2, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu C&K - 7203J1ARE2
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | C&K |
| Evaluarea tensiunii - DC | 28 V |
| Tensiunea nominală - AC | 120 V |
| Stilul de terminare | PC Pin |
| Funcția de comutare | On-Off-On |
| Serie | 7000 |
| Dimensiunile de tăiere a panoului | - |
| Pachet | Bulk |
| Temperatura de Operare | -30°C ~ 85°C |
| Tipul de montare | Through Hole, Right Angle |
| Viața mecanică | - |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Ingress Protection | - |
| Tensiunea de iluminare (nominala) | - |
| Tipul de iluminare, Culoare | - |
| Caracteristici | - |
| Viața electrică | 40,000 Cycles |
| Rating curent (amperi) | 5A (AC/DC) |
| Culoare - Actuator / Cap | Black |
| Circuit | DPDT |
| Numărul produsului de bază | 7203J |
| Tipul actuatorului | Concave (Standard V) |
| Actuator Marking | No Marking |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | RoHS Compliant |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu C&K 7203J1ARE2.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | 7203J1AV3QE2 | 7203J1ABE2 | 7203J1AV2GE2 | 7203J1A3BE2 |
| Producător | C&K | C&K | C&K | C&K |
| Evaluarea tensiunii - DC | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Viața mecanică | - | - | - | - |
| Dimensiunile de tăiere a panoului | - | - | - | - |
| Stilul de terminare | - | - | - | - |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Tipul de iluminare, Culoare | - | - | - | - |
| Tipul actuatorului | - | - | - | - |
| Tensiunea nominală - AC | - | - | - | - |
| Tensiunea de iluminare (nominala) | - | - | - | - |
| Viața electrică | - | - | - | - |
| Funcția de comutare | - | - | - | - |
| Circuit | - | - | - | - |
| Rating curent (amperi) | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Culoare - Actuator / Cap | - | - | - | - |
| Actuator Marking | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Descărcați fișele de date 7203J1ARE2 PDF și documentația C&K pentru 7203J1ARE2 - C&K.
Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.