- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Specificații tehnologice CD74HC139M
Specificații tehnice Harris Corporation - CD74HC139M, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Harris Corporation - CD74HC139M
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Harris Corporation |
| Sursă de alimentare cu tensiune | Single Supply |
| Tensiune - Aprovizionare | 2V ~ 6V |
| Tip | Decoder/Demultiplexer |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 16-SOIC |
| Serie | 74HC |
| Pachet / Caz | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet | Tube |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 125°C |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Circuite independente | 2 |
| Curent - ieșire ridicată, scăzută | 5.2mA, 5.2mA |
| Circuit | 1 x 2:4 |
| Numărul produsului de bază | 74HC139 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | RoHS neconformă |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Harris Corporation CD74HC139M.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | CD74HC139M96 | CD74HC139MT | CD74HC139ME4 | CD74HC139M |
| Producător | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Circuit | - | - | - | - |
| Tip | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Circuite independente | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Curent - ieșire ridicată, scăzută | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Sursă de alimentare cu tensiune | - | - | - | - |
| Tensiune - Aprovizionare | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
CD74HC147EG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC 10-4LN PRIORITY ENC 16DIP
CD74HC139MG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC 2-4LN DUAL DECOD/DEMUX 16SOIC
CD74HC139M96G4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC 2-4LN DUAL DECOD/DEMUX 16SOICAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.