- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Informații de mediu
Cylindrical Battery Holders.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $9.584 | $9.58 |
| 200+ | $3.825 | $765.00 |
| 500+ | $3.697 | $1,848.50 |
| 1000+ | $3.633 | $3,633.00 |
Specificații tehnologice 17-150254
Specificații tehnice Conec - 17-150254, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Conec - 17-150254
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Conec |
| Sârmă ecartament | - |
| Voltaj | 100V |
| terminare | IDC |
| ecranare | Shielded |
| Material scut | Copper Alloy |
| Serie | - |
| Evaluări | Cat6a |
| Pachet | Bulk |
| Numărul de poziții / contacte | 8p8c (RJ45, Ethernet) |
| Lungime | 2.343' (59.50mm) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Materialul carcasei | Polycarbonate (PC) |
| Caracteristici | Circular Threaded Coupling |
| Rating curent (amperi) | 1.2 A |
| Materiale de contact | Phosphor Bronze |
| Contactați Finish Thickness | 50.0µin (1.27µm) |
| Contactați Finish | Gold |
| Tip conector | Plug |
| Culoare | Translucent - Clear |
| Tip cablu | Flat Oval Cable, Solid or Stranded Wires |
| Numărul produsului de bază | 17-1502 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.8000 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Conec 17-150254.
| Atributul produsului | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | 17-150284 | 17-150244 | 17-150234 | 17-150274 |
| Producător | Conec | Conec | Conec | Conec |
| Tip conector | - | - | - | - |
| ecranare | - | - | - | - |
| Contactați Finish Thickness | - | - | - | - |
| Lungime | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Rating curent (amperi) | - | - | - | - |
| Numărul de poziții / contacte | - | - | - | - |
| Voltaj | - | - | - | - |
| terminare | - | - | - | - |
| Materiale de contact | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Materialul carcasei | - | - | - | - |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Contactați Finish | - | - | - | - |
| Material scut | - | - | - | - |
| Tip cablu | - | - | - | - |
| Evaluări | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Sârmă ecartament | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Culoare | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date 17-150254 PDF și documentația Conec pentru 17-150254 - Conec.
17-150244ConecPLUG ASSY RJ45 CAT.6A
17-160004ConecCONN RJ45 CAT.6A RCPT
17-150144ConecCOUPLER RJ45 CAT.6A
17-150154ConecCOUPLER RJ45 CAT.6A
17-150174ConecCOUPLER RJ45 CAT.6A
17-150264ConecPLUG ASSY RJ45 CAT.6A
17-150214ConecCOUPLER RJ45 CAT.6A
17-19-076-0 REV -Amphenol Aerospace OperationsLJT 32C 32#20 PIN PLUG SPL
17-150164ConecCOUPLER RJ45 CAT.6A
17-200011ConecADAPTER USB A RCPT TO USB A RCPTAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.