- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
Cylindrical Battery Holders.pdfProiectare/specificații PCN
Cylindrical Battery Holders.pdfFisa de date HTML
RER Military Series Datasheet.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $41.338 | $41.34 |
Specificații tehnologice RER70F56R2RC02
Specificații tehnice Vishay Dale - RER70F56R2RC02, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Vishay Dale - RER70F56R2RC02
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Dale / Vishay |
| Toleranţă | ±1% |
| Coeficientul de temperatură | ±20ppm/°C |
| Dimensiune / Dimensiune | 1.062' L x 1.080' W (26.97mm x 27.43mm) |
| Serie | Military, MIL-PRF-39009, RER70 |
| Rezistenţă | 56.2 Ohms |
| Putere (Wați) | 20W |
| Pachet / Caz | Axial, Box |
| Pachet | Bulk |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 250°C |
| Caracteristică de montare | Flanges |
| Stil de plumb | Solder Lugs |
| Înălțime - așezată (Max) | 0.561' (14.25mm) |
| Caracteristici | Military, Moisture Resistant |
| Rata de eșec | R (0.01%) |
| Compoziţie | Wirewound |
| Acoperire, Tipul carcasei | Aluminum |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | RoHS neconformă |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0080 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Vishay Dale RER70F56R2RC02.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | RER70F5621RC02 | RER70F5620RC02 | RER70F56R1RC02 | RER70F56R0RC02 |
| Producător | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Putere (Wați) | - | - | - | - |
| Rezistenţă | - | - | - | - |
| Stil de plumb | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Rata de eșec | - | - | - | - |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Serie | - | - | - | - |
| Dimensiune / Dimensiune | - | - | - | - |
| Toleranţă | - | - | - | - |
| Înălțime - așezată (Max) | - | - | - | - |
| Coeficientul de temperatură | - | - | - | - |
| Caracteristică de montare | - | - | - | - |
| Acoperire, Tipul carcasei | - | - | - | - |
| Compoziţie | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Descărcați fișele de date RER70F56R2RC02 PDF și documentația Vishay Dale pentru RER70F56R2RC02 - Vishay Dale.
RER70F56R2RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 56.2 OHM 1% 20W
RER70F5620RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 562 OHM 1% 20W
RER70F5620RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 562 OHM 1% 20W
RER70F56R1RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 56.1 OHM 1% 20W
RER70F5R11MCSLVishay DaleRES CHAS MNT 5.11 OHM 1% 20W
RER70F5621RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 5.62K OHM 1% 20W
RER70F56R0RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 56 OHM 1% 20W
RER70F56R0RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 56 OHM 1% 20W
RER70F5760RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 576 OHM 1% 20W
RER70F5R11MC02Vishay DaleRES CHAS MNT 5.11 OHM 1% 20W
RER70F5621RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 5.62K OHM 1% 20W
RER70F5R00RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 5 OHM 1% 20W
RER70F5760RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 576 OHM 1% 20W
RER70F5R00MCSLVishay DaleRES CHAS MNT 5 OHM 1% 20W
RER70F5600RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 560 OHM 1% 20W
RER70F5R00RCSLVishay DaleRES CHAS MNT 5 OHM 1% 20W
RER70F56R1RC02Vishay DaleRES CHAS MNT 56.1 OHM 1% 20W
RER70F5R00MC02Vishay DaleRES CHAS MNT 5 OHM 1% 20WAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.