- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
ERC (Military RNC/RNR) Series.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $6.912 | $6.91 |
Specificații tehnologice RNC65H5360FRB14
Specificații tehnice Vishay Dale - RNC65H5360FRB14, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Vishay Dale - RNC65H5360FRB14
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Dale / Vishay |
| Toleranţă | ±1% |
| Coeficientul de temperatură | ±50ppm/°C |
| Pachetul dispozitivului furnizor | Axial |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm) |
| Serie | Military, MIL-PRF-55182/05, RNC65 |
| Rezistenţă | 536 Ohms |
| Putere (Wați) | 0.5W, 1/2W |
| Pachet / Caz | Axial |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet | Bulk |
| Temperatura de Operare | -65°C ~ 175°C |
| Număr de terminări | 2 |
| Înălțime - așezată (Max) | - |
| Caracteristici | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Rata de eșec | R (0.01%) |
| Compoziţie | Metal Film |
| Numărul produsului de bază | RNC65 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | RoHS neconformă |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Vishay Dale RNC65H5360FRB14.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | RNC65H5361FRB14 | RNC65H5362FRB14 | RNC65H53R6FRB14 | RNC65H5363FRB14 |
| Producător | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Rata de eșec | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Înălțime - așezată (Max) | - | - | - | - |
| Putere (Wați) | - | - | - | - |
| Dimensiune / Dimensiune | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Toleranţă | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Rezistenţă | - | - | - | - |
| Număr de terminări | - | - | - | - |
| Coeficientul de temperatură | - | - | - | - |
| Compoziţie | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Descărcați fișele de date RNC65H5360FRB14 PDF și documentația Vishay Dale pentru RNC65H5360FRB14 - Vishay Dale.
RNC65H5390FRRE8Vishay DaleRES 539 OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H5233FRRE7Vishay DaleRES 523K OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H5390FRRE5Vishay DaleRES 539 OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H53R6FRB14Vishay DaleRES 53.6 OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H52R3FRRE7Vishay DaleRES 52.3 OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H5233FRRE8Vishay DaleRES 523K OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H5361FRB14Vishay DaleRES 5.36K OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H52R3FRB14Vishay DaleRES 52.3 OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H5390FRB14Vishay DaleRES 539 OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H5390FRRE6Vishay DaleRES 539 OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H5233FRRE6Vishay DaleRES 523K OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H5320FRB14Vishay DaleRES 532 OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H5363FRB14Vishay DaleRES 536K OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H52R3FRRE5Vishay DaleRES 52.3 OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H52R3FRRE8Vishay DaleRES 52.3 OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H5362FRB14Vishay DaleRES 53.6K OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H52R3FRRE6Vishay DaleRES 52.3 OHM 1% 1/2W AXIAL
RNC65H5390FRRE7Vishay DaleRES 539 OHM 1% 1/2W AXIALAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.