- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
BZX84C2V4 - BZX84C51.pdfInformații de mediu
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 10+ | $0.035 | $0.35 |
| 100+ | $0.029 | $2.90 |
| 300+ | $0.025 | $7.50 |
| 3000+ | $0.023 | $69.00 |
| 6000+ | $0.021 | $126.00 |
| 9000+ | $0.02 | $180.00 |
Specificații tehnologice BZX84C12Q-7-F
Specificații tehnice Diodes Incorporated - BZX84C12Q-7-F, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Diodes Incorporated - BZX84C12Q-7-F
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Diodes Incorporated |
| Tensiune - Zener (Nom) (Vz) | 12 V |
| Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă | 900 mV @ 10 mA |
| Toleranţă | ±5.42% |
| Pachetul dispozitivului furnizor | SOT-23-3 |
| Serie | Automotive, AEC-Q101 |
| Putere - Max | 300 mW |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet / Caz | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de Operare | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Impedanță (Max) (Zzt) | 25 Ohms |
| Curenți - Scurgeri inverse @ Vr | 100 nA @ 8 V |
| Numărul produsului de bază | BZX84 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Diodes Incorporated BZX84C12Q-7-F.
| Atributul produsului | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | BZX84C12T-7-F | BZX84C12Q-13-F | BZX84C12HE3-TP | BZX84C12VLFHT116 |
| Producător | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Micro Commercial Co | Rohm Semiconductor |
| Putere - Max | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serie | - | - | - | - |
| Tensiune - Zener (Nom) (Vz) | - | - | - | - |
| Impedanță (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Curenți - Scurgeri inverse @ Vr | - | - | - | - |
| Toleranţă | - | - | - | - |
| Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Descărcați fișele de date BZX84C12Q-7-F PDF și documentația Diodes Incorporated pentru BZX84C12Q-7-F - Diodes Incorporated.
BZX84C12HE3-TPMicro Commercial Co350MW ZENER SOT-23
BZX84C12VSTMicroelectronics
BZX84C12TYangjie TechnologyDiodes - Rectifiers - Single SOTAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.