- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
ZXTN25100DG.pdfInformații de mediu
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfAnsamblu/origine PCN
Mult Dev A/T Site 31/Mar/2021.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $0.441 | $0.44 |
| 10+ | $0.359 | $3.59 |
| 30+ | $0.319 | $9.57 |
| 100+ | $0.278 | $27.80 |
| 500+ | $0.254 | $127.00 |
| 1000+ | $0.242 | $242.00 |
Specificații tehnologice ZXTN25100DGTA
Specificații tehnice Diodes Incorporated - ZXTN25100DGTA, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Diodes Incorporated - ZXTN25100DGTA
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Diodes Incorporated |
| Tensiune - emițător colector (Max) | 100 V |
| Vce Saturație (Max) @ Ib, Ic | 500mV @ 600mA, 3A |
| Tip tranzistor | NPN |
| Pachetul dispozitivului furnizor | SOT-223-3 |
| Serie | - |
| Putere - Max | 3 W |
| Pachet / Caz | TO-261-4, TO-261AA |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Frecvență - tranziție | 175MHz |
| DC Creșterea curentului (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 300 @ 10mA, 2V |
| Curentul curent - colector (max) | 50nA (ICBO) |
| Curent - Colector (Ic) (Max) | 3 A |
| Numărul produsului de bază | ZXTN25100 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Diodes Incorporated ZXTN25100DGTA.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | ZXTN25100DGQTA | ZXTN25100DFHTA | ZXTN25100DFHTA-50 | ZXTN25100DZTA-50 |
| Producător | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Tensiune - emițător colector (Max) | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Vce Saturație (Max) @ Ib, Ic | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Curent - Colector (Ic) (Max) | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Curentul curent - colector (max) | - | - | - | - |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| DC Creșterea curentului (hFE) (Min) @ Ic, Vce | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tip tranzistor | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Frecvență - tranziție | - | - | - | - |
| Putere - Max | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date ZXTN25100DGTA PDF și documentația Diodes Incorporated pentru ZXTN25100DGTA - Diodes Incorporated.
ZXTN3035CLP-7BDiodes Incorporated
ZXTN26070CV-7Diodes IncorporatedTRANS NPN 70V 2A SOT666
ZXTN25100DZTADiodes IncorporatedTRANS NPN 100V 2.5A SOT89-3
ZXTN25060BZQTADiodes IncorporatedTRANS NPN 60V 5A SOT89-3
ZXTN25060BZTADiodes IncorporatedTRANS NPN 60V 5A SOT89-3
ZXTN3035CLP-7B-55Diodes Incorporated
ZXTN25100DGQTADiodes IncorporatedTRANS NPN 100V 3A SOT223-3
ZXTN26020DMFTADiodes IncorporatedTRANS NPN 20V 1.5A 3DFN
ZXTN4000ZTADiodes IncorporatedTRANS NPN 60V 1A SOT89-3
ZXTN25060BFHDiodes Incorporated
ZXTN4002ZTADiodes IncorporatedTRANS NPN 100V 1A SOT89-3
ZXTN25060BZDiodes Incorporated
ZXTN25100DZTA-50Diodes IncorporatedPwr Low Sat Transistor SOT89 T&R
ZXTN4004ZETEXAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.