- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
MKP1840 Series Datasheet.pdfFisa de date HTML
MKP1840 Series Datasheet.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $1.705 | $1.71 |
Specificații tehnologice MKP1840422635
Specificații tehnice Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - MKP1840422635, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - MKP1840422635
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Draloric/Vishay |
| Evaluarea tensiunii - DC | - |
| Tensiunea nominală - AC | - |
| Toleranţă | ±10% |
| terminare | PC Pins |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm) |
| Serie | MKP1840 |
| Evaluări | - |
| Pachet / Caz | Radial |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet | Bulk |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 100°C |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Spațiul de plumb | 0.591" (15.00mm) |
| Înălțime - așezată (Max) | 0.689" (17.50mm) |
| Caracteristici | - |
| Material dielectric | Polypropylene (PP), Metallized |
| capacitanță | 0.22 µF |
| Aplicații | DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.25.0070 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MKP1840422635.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | MKP1840422635V | MKP1840422635M | MKP1840422636 | MKP1840422636V |
| Producător | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Material dielectric | - | - | - | - |
| capacitanță | - | - | - | - |
| Aplicații | - | - | - | - |
| Dimensiune / Dimensiune | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| terminare | - | - | - | - |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Evaluări | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Toleranţă | - | - | - | - |
| Înălțime - așezată (Max) | - | - | - | - |
| Evaluarea tensiunii - DC | - | - | - | - |
| Spațiul de plumb | - | - | - | - |
| Tensiunea nominală - AC | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Descărcați fișele de date MKP1840422635 PDF și documentația Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components pentru MKP1840422635 - Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components.
MKP1840422406Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.22UF 20% RADIAL
MKP1840422405MVishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD
MKP1840422635VVishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.22UF 10% RADIAL
MKP1840422404Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.22UF 5% RADIAL
MKP1840422256Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.22UF 20% RADIAL
MKP1840422634VVishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.22UF 5% RADIAL
MKP1840422405Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.22UF 10% RADIAL
MKP1840422634Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.22UF 5% RADIAL
MKP1840433135MVishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.33UF 10% 1.6KVDC RAD
MKP1840422635MVishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD
MKP1840433164Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.33UF 5% RADIAL
MKP1840422634MVishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.22UF 5% 630VDC RADIAL
MKP1840422636VVishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.22UF 20% RADIAL
MKP1840433134MVishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.33UF 5% 1.6KVDC RAD
MKP1840433105MVishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.33UF 10% 1KVDC RADIAL
MKP1840422404MVishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.22UF 5% 400VDC RADIAL
MKP1840422636Vishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.22UF 20% RADIAL
MKP1840433104MVishay Beyschlag/Draloric/BC ComponentsCAP FILM 0.33UF 5% 1KVDC RADIALAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.