- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Informații de mediu
EDAC REACH.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $13.874 | $13.87 |
Specificații tehnologice 337-064-524-204
Specificații tehnice EDAC Inc. - 337-064-524-204, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu EDAC Inc. - 337-064-524-204
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | EDAC Inc. |
| Rânduri de terminare | 2 |
| terminare | Solder |
| Serie | 337 |
| Citi cu voce tare | Dual |
| Pas | 0.156" (3.96mm) |
| Pachet | Box |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 105°C |
| Număr de rânduri | 2 |
| Numărul de poziții / Bay / Row | 32 |
| Numărul de poziții | 64 |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Material - Izolație | Polyester Thermoplastic |
| Gen | Female |
| Flansa Caracteristică | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.156" (3.96mm) Dia |
| Caracteristici | - |
| Tip de contact | Cantilever |
| Materiale de contact | Copper Alloy |
| Contactați Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contactați Finish | Gold |
| Culoare | Green |
| Tipul cardului | Non Specified - Dual Edge |
| Grosimea cardului | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Numărul produsului de bază | 337-064 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | Not Applicable |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu EDAC Inc. 337-064-524-204.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | 337-064-524-208 | 337-064-524-804 | 337-064-524-203 | 337-064-524-201 |
| Producător | EDAC Inc. | EDAC Inc. | EDAC Inc. | EDAC Inc. |
| Gen | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Flansa Caracteristică | - | - | - | - |
| terminare | - | - | - | - |
| Citi cu voce tare | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tipul cardului | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Contactați Finish Thickness | - | - | - | - |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Numărul de poziții | - | - | - | - |
| Material - Izolație | - | - | - | - |
| Materiale de contact | - | - | - | - |
| Numărul de poziții / Bay / Row | - | - | - | - |
| Rânduri de terminare | - | - | - | - |
| Pas | - | - | - | - |
| Grosimea cardului | - | - | - | - |
| Număr de rânduri | - | - | - | - |
| Contactați Finish | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Culoare | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Tip de contact | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date 337-064-524-204 PDF și documentația EDAC Inc. pentru 337-064-524-204 - EDAC Inc..
Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.