- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Vrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $1.551 | $1.55 |
| 200+ | $0.60 | $120.00 |
| 500+ | $0.579 | $289.50 |
| 1000+ | $0.569 | $569.00 |
Specificații tehnologice HA5023IB
Specificații tehnice Harris Corporation - HA5023IB, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Harris Corporation - HA5023IB
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Harris Corporation |
| Tensiune - alimentare, Single / Dual (±) | ±4.75V ~ 18V |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 8-SOIC |
| Rata de coborâre | 350V/µs |
| Serie | - |
| Pachet / Caz | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pachet | Bulk |
| Tipul de ieșire | - |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Numărul de circuite | 2 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Curent - Ofertă | 7.5 mA |
| Curent - ieșire / canal | 20 mA |
| Numărul produsului de bază | HA5023 |
| Aplicații | Current Feedback |
| -3db Bandwidth | 125 MHz |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | RoHS neconformă |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Harris Corporation HA5023IB.
| Atributul produsului | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | HA5023IB | HA5023IBZ96 | HA5023IB | HA5023IB96 |
| Producător | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Intersil | Renesas Electronics America Inc |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Curent - ieșire / canal | - | - | - | - |
| Tipul de ieșire | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Numărul de circuite | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Rata de coborâre | - | - | - | - |
| Tensiune - alimentare, Single / Dual (±) | - | - | - | - |
| -3db Bandwidth | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Curent - Ofertă | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Aplicații | - | - | - | - |
HA5023EVALRenesas Electronics America IncEVALUATION PLATFORM FOR HA502
HA5023IB96IntersilVIDEO AMPLIFIER, 2 CHANNEL
HA5013IPIntersilTRIPLE, 125MHZ VIDEO AMPLIFIER
HA5023IPIntersilVIDEO AMPLIFIER, 2 CHANNEL
HA5020-5Intersil (Renesas Electronics Corporation)
HA5023IBIntersilVIDEO AMPLIFIER, 2 CHANNEL
HA5022IBIntersilIC OPAMP CFA 2 CIRCUIT 16SOIC
HA5013IPHarris CorporationHA5013 - TRIPLE, 125MHZ VIDEO AM
HA5022IBHarris CorporationVIDEO AMPLIFIER, 2 CHANNEL(S), 1
HA5022MJ/883Harris CorporationIC OPAMP CFA 2 CIRCUIT 16CERDIP
HA5022IPHarris CorporationIC OPAMP CFA 2 CIRCUIT 16DIP
HA5023IPHarris CorporationVIDEO AMPLIFIER, 2 CHANNEL(S), 1Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.