- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Obolescență PCN/ EOL
DK OBS NOTICE.pdfFisa de date HTML
091x5xxx024 Drawing.pdfSpecificații tehnologice 09195647024
Specificații tehnice HARTING - 09195647024, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu HARTING - 09195647024
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | HARTING |
| Voltaj | - |
| terminare | Kinked Pin, Solder |
| Stil | Board to Cable/Wire |
| invaluindu | Shrouded - 4 Wall |
| Serie | SEK |
| Row Spacing - împerecherea | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Împerechere | 0.100" (2.54mm) |
| Pachet | Bulk |
| Lungimea totală de contact | - |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 125°C |
| Număr de rânduri | 2 |
| Numărul de poziții încărcate | All |
| Numărul de poziții | 64 |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Material Inflamabilitate | UL94 V-0 |
| Înălțimea de stivuire mărită | - |
| Materialul de izolație | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Glass Filled |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Înălțimea izolației | - |
| Culoarea izolației | Beige |
| Ingress Protection | - |
| Caracteristici | Keying Slot |
| Tipul de fixare | Push-Pull |
| Rating curent (amperi) | - |
| Tip de contact | Male Pin |
| Contact Formă | Square |
| Materiale de contact | Copper Alloy |
| Lungime de contact - Postare | 0.114" (2.90mm) |
| Lungimea contactului - împerecherea | - |
| Contactați Finish Thickness - Post | - |
| Contact Finisare Grosime - Împerechere | - |
| Contactați Finish - Postați | Tin |
| Contact Finish - Împerechere | - |
| Tip conector | Header |
| Aplicații | - |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | Not Applicable |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu HARTING 09195647024.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | 09195647924 | 09195647904 | 09195647014 | 09195647324 |
| Producător | HARTING | HARTING | HARTING | HARTING |
| Material Inflamabilitate | - | - | - | - |
| Numărul de poziții încărcate | - | - | - | - |
| Tipul de fixare | - | - | - | - |
| Stil | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pitch - Împerechere | - | - | - | - |
| invaluindu | - | - | - | - |
| Contact Finish - Împerechere | - | - | - | - |
| Lungimea contactului - împerecherea | - | - | - | - |
| Materialul de izolație | - | - | - | - |
| Rating curent (amperi) | - | - | - | - |
| Materiale de contact | - | - | - | - |
| Tip conector | - | - | - | - |
| Row Spacing - împerecherea | - | - | - | - |
| Număr de rânduri | - | - | - | - |
| Aplicații | - | - | - | - |
| Voltaj | - | - | - | - |
| Lungime de contact - Postare | - | - | - | - |
| Lungimea totală de contact | - | - | - | - |
| Contactați Finish Thickness - Post | - | - | - | - |
| Tip de contact | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| terminare | - | - | - | - |
| Contact Finisare Grosime - Împerechere | - | - | - | - |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Culoarea izolației | - | - | - | - |
| Înălțimea de stivuire mărită | - | - | - | - |
| Contact Formă | - | - | - | - |
| Numărul de poziții | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Serie | - | - | - | - |
| Contactați Finish - Postați | - | - | - | - |
| Înălțimea izolației | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date 09195647024 PDF și documentația HARTING pentru 09195647024 - HARTING.
09195647923HARTINGSEK/IDC THR/SMC ANGLED MALE, 2.9
09195647903HARTINGSEK/IDC THR/SMC ANGLED MALE, 2.9
09195646924HARTINGSEK/IDC THR/SMC STRAIGHT MALE, 2
09195647324HARTINGSEK/IDC THR/SMC LOW PROFILE STRA
09195646923HARTINGSEK/IDC THR/SMC ANGLED MALE, 2.9
09195647924HARTINGSEK/IDC THR/SMC STRAIGHT MALE, 2
09195647323HARTINGSEK/IDC THR/SMC LOW PROFILE ANGLAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.