- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
LFUSCD15120A Datasheet.pdfSpecificații tehnologice LFUSCD15120A
Specificații tehnice Littelfuse Inc. - LFUSCD15120A, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Littelfuse Inc. - LFUSCD15120A
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Littelfuse |
| Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă | 1.7 V @ 15 A |
| Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) | 1200 V |
| Tehnologie | SiC (Silicon Carbide) Schottky |
| Pachetul dispozitivului furnizor | TO-220AC |
| Viteză | No Recovery Time > 500mA (Io) |
| Serie | - |
| Timp de recuperare invers (trr) | 0 ns |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet / Caz | TO-220-2 |
| Pachet | Tube |
| Temperatura de funcționare - Junction | 175°C (Max) |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Curenți - Scurgeri inverse @ Vr | 375 µA @ 1200 V |
| Curent - Mediu rectificat (Io) | 15A |
| Capacitate @ Vr, F | 750pF @ 1V, 1MHz |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Littelfuse Inc. LFUSCD15120A.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | LFUSCD10120A | LFUSCD05120A | LFUSCD10065A | LFUSCD16065B |
| Producător | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| Timp de recuperare invers (trr) | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Curenți - Scurgeri inverse @ Vr | - | - | - | - |
| Curent - Mediu rectificat (Io) | - | - | - | - |
| Capacitate @ Vr, F | - | - | - | - |
| Viteză | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatura de funcționare - Junction | - | - | - | - |
| Tehnologie | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date LFUSCD15120A PDF și documentația Littelfuse Inc. pentru LFUSCD15120A - Littelfuse Inc..
LFUSCD30120BLittelfuse Inc.DIODE SC SCHOTKY 1200V 15A TO247
LFUSCD20065BLittelfuse Inc.DIODE SIL CARB 650V 20A TO247AD
LFUSCD10120ALittelfuse Inc.DIODE SIL CARB 1.2KV 10A TO220AC
LFUSCD20120BLittelfuse Inc.DIODE SC SCHOTKY 1200V 10A TO247
LFUSCD10065ALittelfuse Inc.DIODE SIL CARB 650V 10A TO220AC
LFUSCD04065ALittelfuse Inc.DIODE SIL CARB 650V 4A TO220AC
LFUSCD16065BLittelfuse Inc.DIODE SIL CARB 650V 16A TO247AD
LFUSCD05120ALittelfuse Inc.DIODE SIL CARB 1.2KV 5A TO220AC
LFUSCD08065ALittelfuse Inc.DIODE SIL CARB 650V 8A TO220ACAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.