- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Vrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $0.518 | $0.52 |
| 196+ | $0.206 | $40.38 |
| 490+ | $0.20 | $98.00 |
| 980+ | $0.197 | $193.06 |
Specificații tehnologice DF13A-4P-1.25H(76)
Specificații tehnice Hirose Electric Co Ltd - DF13A-4P-1.25H(76), atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Hirose Electric Co Ltd - DF13A-4P-1.25H(76)
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Hirose |
| Voltaj | 150V |
| terminare | Solder |
| Stil | Board to Cable/Wire |
| invaluindu | Shrouded - 4 Wall |
| Serie | DF13 |
| Row Spacing - împerecherea | - |
| Pitch - Împerechere | 0.049" (1.25mm) |
| Pachet | Tube |
| Lungimea totală de contact | - |
| Temperatura de Operare | -35°C ~ 85°C |
| Număr de rânduri | 1 |
| Numărul de poziții încărcate | All |
| Numărul de poziții | 4 |
| Tipul de montare | Surface Mount, Right Angle |
| Material Inflamabilitate | UL94 V-0 |
| Înălțimea de stivuire mărită | - |
| Materialul de izolație | Polyamide (PA), Nylon |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Înălțimea izolației | 0.142" (3.60mm) |
| Culoarea izolației | Beige |
| Ingress Protection | - |
| Caracteristici | Solder Retention |
| Tipul de fixare | Detent Lock |
| Rating curent (amperi) | 1A |
| Tip de contact | Male Pin |
| Contact Formă | Square |
| Materiale de contact | Brass |
| Lungime de contact - Postare | - |
| Lungimea contactului - împerecherea | - |
| Contactați Finish Thickness - Post | 8.00µin (0.203µm) |
| Contact Finisare Grosime - Împerechere | 8.00µin (0.203µm) |
| Contactați Finish - Postați | Gold |
| Contact Finish - Împerechere | Gold |
| Tip conector | Header |
| Numărul produsului de bază | DF13A |
| Aplicații | - |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | RoHS Compliant |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Hirose Electric Co Ltd DF13A-4P-1.25H(76).
| Atributul produsului | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | DF13A-4P-1.25H(75) | DF13A-5P-1.25H(76) | DF13A-4P-1.25H(77) | DF13A-4P-1.25H(50) |
| Producător | Hirose Electric Co Ltd | Hirose Electric Co Ltd | Hirose Electric Co Ltd | Hirose Electric Co Ltd |
| Tip conector | - | - | - | - |
| Contact Formă | - | - | - | - |
| invaluindu | - | - | - | - |
| Tipul de fixare | - | - | - | - |
| Row Spacing - împerecherea | - | - | - | - |
| Contactați Finish Thickness - Post | - | - | - | - |
| Lungime de contact - Postare | - | - | - | - |
| Numărul de poziții încărcate | - | - | - | - |
| Materiale de contact | - | - | - | - |
| Lungimea totală de contact | - | - | - | - |
| Înălțimea de stivuire mărită | - | - | - | - |
| terminare | - | - | - | - |
| Materialul de izolație | - | - | - | - |
| Pitch - Împerechere | - | - | - | - |
| Rating curent (amperi) | - | - | - | - |
| Contact Finish - Împerechere | - | - | - | - |
| Material Inflamabilitate | - | - | - | - |
| Stil | - | - | - | - |
| Numărul de poziții | - | - | - | - |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Contact Finisare Grosime - Împerechere | - | - | - | - |
| Lungimea contactului - împerecherea | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aplicații | - | - | - | - |
| Tip de contact | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Înălțimea izolației | - | - | - | - |
| Culoarea izolației | - | - | - | - |
| Contactați Finish - Postați | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Serie | - | - | - | - |
| Voltaj | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Număr de rânduri | - | - | - | - |
DF13A-4S-1.25CHirose Electric Co LtdCONN RCPT HSG 4POS 1.25MM
DF13A-4P-1.25H(77)Hirose Electric Co LtdCONN HEADER SMD R/A 4POS 1.25MM
DF13A-40DP-1.25V(95)Hirose Electric Co LtdCONN HEADER SMD 40POS 1.25MM
DF13A-4P-1.25H(90)Hirose Electric Co LtdCONNECTOR
DF13A-40DP-1.25V(82)Hirose Electric Co LtdCONN HEADER SMD 40POS 1.25MMAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.