- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Obolescență PCN/ EOL
Mult Dev EOL 28/May/2020.pdfSpecificații tehnologice IX332BTR
Specificații tehnice IXYS Integrated Circuits Division - IX332BTR, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu IXYS Integrated Circuits Division - IX332BTR
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | IXYS Integrated Circuits Division |
| Tensiune - Alimentare de ieșire | 15V ~ 30V |
| Tensiune - Izolare | 4250Vrms |
| Tensiune - înainte (Vf) (tip) | 1.4V |
| Tehnologie | Optical Coupling |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 16-SOIC |
| Serie | - |
| Timp de creștere / înălțime (tip) | 13ns, 10ns |
| Pulse Width Distortion (Max) | 100ns |
| Timp de propagare tpLH / tpHL (Max) | 220ns, 220ns |
| Pachet / Caz | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 105°C |
| Număr de canale | 2 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Curent - ieșire maximă | 2.5A |
| Curent - ieșire ridicată, scăzută | 500mA, 500mA |
| Curent - DC înainte (dacă) (max) | 20 mA |
| Modul comun de imunitate tranzitorie (Min) | 50kV/µs |
| Numărul produsului de bază | IX332 |
| Agenția de aprobare | CSA, UL1577 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | OBSOLETE |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu IXYS Integrated Circuits Division IX332BTR.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | IX332BTR | IX332B | IX32G-B-8S-CVL2(7.0)(01) | IX32G-B-8S-CV(7.0)(01) |
| Producător | IXYS Integrated Circuits Division | IXYS Integrated Circuits Division | Hirose Electric Co Ltd | Hirose Electric Co Ltd |
| Tipul de montare | Surface Mount | Surface Mount | Free Hanging (In-Line), Right Angle | Free Hanging (In-Line) |
| Număr de canale | 2 | 2 | - | - |
| Agenția de aprobare | CSA, UL1577 | CSA, UL1577 | - | - |
| Pachet / Caz | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) | - | - |
| Curent - ieșire maximă | 2.5A | 2.5A | - | - |
| Tensiune - înainte (Vf) (tip) | 1.4V | 1.4V | - | - |
| Tensiune - Alimentare de ieșire | 15V ~ 30V | 15V ~ 30V | - | - |
| Pachet | Tape & Reel (TR) | Tube | Tray | Tray |
| Modul comun de imunitate tranzitorie (Min) | 50kV/µs | 50kV/µs | - | - |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 105°C | -40°C ~ 105°C | - | - |
| Timp de creștere / înălțime (tip) | 13ns, 10ns | 13ns, 10ns | - | - |
| Curent - DC înainte (dacă) (max) | 20 mA | 20 mA | - | - |
| Pulse Width Distortion (Max) | 100ns | 100ns | - | - |
| Tensiune - Izolare | 4250Vrms | 4250Vrms | - | - |
| Serie | - | - | ix Industrial™ | ix Industrial™ |
| Curent - ieșire ridicată, scăzută | 500mA, 500mA | 500mA, 500mA | - | - |
| Tehnologie | Optical Coupling | Optical Coupling | - | - |
| Timp de propagare tpLH / tpHL (Max) | 220ns, 220ns | 220ns, 220ns | - | - |
| Numărul produsului de bază | IX332 | IX332 | - | - |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 16-SOIC | 16-SOIC | - | - |
Descărcați fișele de date IX332BTR PDF și documentația IXYS Integrated Circuits Division pentru IX332BTR - IXYS Integrated Circuits Division.
IX32G-B-8S-CVL1(7.0)Hirose Electric Co LtdPLUG IDC TYPE B FMALE 8POS DWN
IX31G-B-10S-CVL2(7.0)(01)Hirose Electric Co LtdPLUG IDC TYPE B FMALE 10POS UP
IX32G-B-8S-CVL2(7.0)(01)Hirose Electric Co LtdPLUG IDC TYPE B FMALE 8POS UP
IX32G-A-8S-CVL1(7.0)(01)Hirose Electric Co LtdPLUG IDC TYPE A FMALE 8POS DWN
IX32G-A-8S-CVL2(7.0)(01)Hirose Electric Co LtdPLUG IDC TYPE A FMALE 8POS UP
IX32G-B-8S-CVL1(7.0)(01)Hirose Electric Co LtdPLUG IDC TYPE B FMALE 8POS DWN
IX32G-A-8S-CVL1(7.0)Hirose Electric Co LtdPLUG IDC TYPE A FMALE 8POS DWN
IX332BIXYS Integrated Circuits DivisionIC IGBT GATE DRIVER 2.5A 16SOIC
IX35-42P(ISO)BJD
IX3348CEN4SHAPPAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.