- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
R1524x Series.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $0.666 | $0.67 |
| 200+ | $0.258 | $51.60 |
| 500+ | $0.249 | $124.50 |
| 1000+ | $0.245 | $245.00 |
Specificații tehnologice R1524S055B-E2-KE
Specificații tehnice Nisshinbo Micro Devices Inc. - R1524S055B-E2-KE, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Nisshinbo Micro Devices Inc. - R1524S055B-E2-KE
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | JRC (Nisshinbo Micro Devices) |
| Dropout de tensiune (Max) | 1.2V @ 200mA |
| Tensiune - ieșire (min / fix) | 5.5V |
| Tensiune - ieșire (Max) | - |
| Tensiune - Intrare (Max) | 36V |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 6-HSOP-J |
| Serie | R1524x |
| Caracteristici de protecție | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| Pachet / Caz | 6-SOIC Variation (0.154", 3.90mm Width), 4 Leads + 2 Fins |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| PSRR | - |
| Tipul de ieșire | Fixed |
| Configurarea ieșirii | Positive |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Numărul autorităților de reglementare | 1 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Curent - Quiescent (Iq) | 6.8 µA |
| Curent - ieșire | 200mA |
| Caracteristici de control | Enable |
| Numărul produsului de bază | R1524 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | RoHS Compliant |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Nisshinbo Micro Devices Inc. R1524S055B-E2-KE.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | R1524S050B-E2-KE | R1524S075B-E2-KE | R1524S085B-E2-FE | R1524S080B-E2-KE |
| Producător | Nisshinbo Micro Devices Inc. | Nisshinbo Micro Devices Inc. | Nisshinbo Micro Devices Inc. | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| Curent - Quiescent (Iq) | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| PSRR | - | - | - | - |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Dropout de tensiune (Max) | - | - | - | - |
| Tensiune - Intrare (Max) | - | - | - | - |
| Curent - ieșire | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Caracteristici de control | - | - | - | - |
| Tipul de ieșire | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Tensiune - ieșire (min / fix) | - | - | - | - |
| Caracteristici de protecție | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serie | - | - | - | - |
| Tensiune - ieșire (Max) | - | - | - | - |
| Configurarea ieșirii | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Numărul autorităților de reglementare | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date R1524S055B-E2-KE PDF și documentația Nisshinbo Micro Devices Inc. pentru R1524S055B-E2-KE - Nisshinbo Micro Devices Inc..
R1524S050B-E2RICOH
R1524S050B-KERICOH
R1524S050B-E2-AERICOHAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.