- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
MLCC Catalog.pdfFisa de date HTML
MLCC Capacitor Datasheet.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $0.15 | $0.15 |
Specificații tehnologice 0805Y0636P80DCR
Specificații tehnice Knowles Syfer - 0805Y0636P80DCR, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Knowles Syfer - 0805Y0636P80DCR
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Knowles Syfer |
| Tensiune - evaluat | 63V |
| Toleranţă | ±0.5pF |
| Grosime (Max) | 0.051" (1.30mm) |
| Coeficientul de temperatură | C0G, NP0 (1B) |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serie | FlexiCap™ |
| Evaluări | - |
| ambalare | Tape & Reel (TR) |
| Pachet / Caz | 0805 (2012 Metric) |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 125°C |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tipul de montare | Surface Mount, MLCC |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Producător Standard Timp de plumb | 8 Weeks |
| Spațiul de plumb | - |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Înălțime - așezată (Max) | - |
| Caracteristici | Soft Termination |
| Rata de eșec | - |
| descriere detaliata | 6.8pF ±0.5pF 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric) |
| capacitanță | 6.8pF |
| Aplicații | Boardflex Sensitive |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Knowles Syfer 0805Y0636P80DCR.
| Atributul produsului | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | 0805Y0636P80CCR | 0805Y0636P80DFR | 0805Y0636P80DAR | 0805Y0636P80CFR |
| Producător | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| capacitanță | - | - | - | - |
| Grosime (Max) | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Coeficientul de temperatură | - | - | - | - |
| Spațiul de plumb | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | - | - | - | - |
| Toleranţă | - | - | - | - |
| Producător Standard Timp de plumb | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | - | - | - | - |
| Aplicații | - | - | - | - |
| Rata de eșec | - | - | - | - |
| Tensiune - evaluat | - | - | - | - |
| Înălțime - așezată (Max) | - | - | - | - |
| Evaluări | - | - | - | - |
| Dimensiune / Dimensiune | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ambalare | - | - | - | - |
| descriere detaliata | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date 0805Y0636P80DCR PDF și documentația Knowles Syfer pentru 0805Y0636P80DCR - Knowles Syfer.
0805Y0636P80CFRKnowles SyferCAP CER 6.8PF 63V C0G/NP0 0805
0805Y0636P80CARKnowles SyferCAP CER 0805Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.