- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
ADS127L11.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $7.733 | $7.73 |
| 10+ | $6.78 | $67.80 |
| 30+ | $6.199 | $185.97 |
| 100+ | $5.713 | $571.30 |
Specificații tehnologice ADS127L11IPWR
Specificații tehnice Texas Instruments - ADS127L11IPWR, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Texas Instruments - ADS127L11IPWR
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Texas Instruments |
| Tensiune - alimentare, digital | 1.65V ~ 5.5V |
| Tensiune - Alimentare, analog | 2.85V ~ 5.5V |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 20-TSSOP |
| Serie | - |
| Rata de eșantionare (pe secundă) | 400k |
| Tip de referință | External |
| Raport - S / H: ADC | 0:1 |
| Pachet / Caz | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Temperatura de Operare | -45°C ~ 125°C |
| Numărul de intrări | 1 |
| Număr de biți | 24 |
| Numărul de convertoare A / D | 1 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Tip de introducere | Differential |
| Caracteristici | Simultaneous Sampling |
| Interfața de date | Serial, SPI |
| configurație | ADC |
| Arhitectură | Sigma-Delta |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | Nu se aplică |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 2 (1 Year) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Texas Instruments ADS127L11IPWR.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | ADS127L11IPWT | ADS127L01IPBSR | ADS127L11IRUKR | ADS127L11IRUKT |
| Producător | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Număr de biți | - | 16 | 8 | 14 |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Rata de eșantionare (pe secundă) | - | - | - | 65M |
| configurație | - | - | - | S/H-ADC |
| Arhitectură | - | Current Source | R-2R | Pipelined |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tensiune - alimentare, digital | - | 1.14V ~ 1.26V | 11.4V ~ 16.5V | 1.65V ~ 3.6V |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Numărul de intrări | - | - | - | 2 |
| Tip de introducere | - | - | - | Differential |
| Raport - S / H: ADC | - | - | - | 1:1 |
| Tensiune - Alimentare, analog | - | 3.14V ~ 3.46V | 11.4V ~ 16.5V | 3V ~ 3.6V |
| Numărul de convertoare A / D | - | - | - | 2 |
| Serie | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Interfața de date | - | LVDS - Parallel | I²C | LVDS - Parallel, Parallel |
| Tip de referință | - | External, Internal | External | External, Internal |
Descărcați fișele de date ADS127L11IPWR PDF și documentația Texas Instruments pentru ADS127L11IPWR - Texas Instruments.
ADS1278SKGDATexas InstrumentsIC ADC 24BIT SIGMA-DELTA
ADS1278SHFQTexas Instruments
ADS127L11IRUKTTexas Instruments24-BIT, 400-KSPS, DELTA-SIGMA AD
ADS1282EVMTexas InstrumentsEVAL MOD FOR ADS1282
ADS1281IPWG4Texas InstrumentsIC ADC 31BIT SIGMA-DELTA 24TSSOP
ADS1278WHFQ-MLSTexas InstrumentsRADIATION HARDENED 24-BIT 8-CH S
ADS1278SHKPTexas InstrumentsIC ADC 24BIT SIGMA-DELTA 84CFP
ADS127L11IRUKRTexas Instruments24-BIT, 400-KSPS, DELTA-SIGMA AD
ADS1278MPAPTEPTexas InstrumentsAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.