- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Fisa de date HTML
NMP Series Install Manual.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $607.155 | $607.16 |
Specificații tehnologice NMP1K2-#CCHHE-02
Specificații tehnice MEAN WELL USA Inc. - NMP1K2-#CCHHE-02, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu MEAN WELL USA Inc. - NMP1K2-#CCHHE-02
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | MEAN WELL |
| Tensiune - ieșire 6 | - |
| Tensiune - ieșire 4 | 12V |
| Tensiune - ieșire 3 | 24V |
| Tensiune - ieșire 2 | 24V |
| Tensiune - Ieșire 1 | 5V |
| Tensiune - Izolare | 4 kV |
| Tensiune - intrare | 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC |
| Tip | Enclosed |
| Număr standard | 60601-1; 62368-1 |
| Dimensiune / Dimensiune | 9.84" L x 5.00" W x 1.61" H (250.0mm x 127.0mm x 41.0mm) |
| Serie | NMP (1200W) |
| Putere (Wați) | 1080W |
| Pachet | Box |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Temperatura de Operare | -30°C ~ 70°C (With Derating) |
| Numărul de ieșiri | 4 |
| Tipul de montare | Chassis Mount |
| Sarcină minimă necesară | - |
| Caracteristici | Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input |
| Eficienţă | 88.5% |
| Curent - ieșire 4 | 20 A |
| Curent - ieșire 3 | 10 A |
| Curent - ieșire 2 | 10 A |
| Curent - ieșire 1 | 72 A |
| Numărul produsului de bază | NMP1K2 |
| Agenția de aprobare | CB, CE, cURus, EAC, TUV |
| Aplicații | ITE (Commercial), Medical |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | Not Applicable |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9540 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu MEAN WELL USA Inc. NMP1K2-#CCHHE-02.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | NMP1K2-#CCHHC-02 | NMP1K2-#CCHEK-02 | NMP1K2-#CCHHK-02 | NMP1K2-#CCHH#-02 |
| Producător | MEAN WELL USA Inc. | MEAN WELL USA Inc. | MEAN WELL USA Inc. | MEAN WELL USA Inc. |
| Sarcină minimă necesară | - | - | - | - |
| Tensiune - ieșire 3 | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Eficienţă | - | - | - | - |
| Agenția de aprobare | - | - | - | - |
| Tensiune - ieșire 4 | - | - | - | - |
| Tensiune - Izolare | - | - | - | - |
| Tensiune - ieșire 6 | - | - | - | - |
| Curent - ieșire 1 | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Numărul de ieșiri | - | - | - | - |
| Curent - ieșire 2 | - | - | - | - |
| Tensiune - intrare | - | - | - | - |
| Putere (Wați) | - | - | - | - |
| Dimensiune / Dimensiune | - | - | - | - |
| Număr standard | - | - | - | - |
| Tensiune - Ieșire 1 | - | - | - | - |
| Tip | - | - | - | - |
| Tensiune - ieșire 2 | - | - | - | - |
| Curent - ieșire 4 | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Aplicații | - | - | - | - |
| Curent - ieșire 3 | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date NMP1K2-#CCHHE-02 PDF și documentația MEAN WELL USA Inc. pentru NMP1K2-#CCHHE-02 - MEAN WELL USA Inc..
Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.