- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Vrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $15.25 | $15.25 |
Specificații tehnologice QVMQF326T25-2.0A-12.552
Specificații tehnice Mercury United Electronics, Inc. - QVMQF326T25-2.0A-12.552, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Mercury United Electronics, Inc. - QVMQF326T25-2.0A-12.552
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Mercury United Electronics |
| Tensiune - Aprovizionare | 2.5V |
| Tip | VCTCXO |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serie | QuikXO |
| Evaluări | - |
| Pachet / Caz | 6-SMD, No Lead |
| Pachet | Strip |
| producție | CMOS |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 85°C |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Înălțime - așezată (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| Funcţie | Enable/Disable |
| Frecvență Stabilitate | ±2ppm |
| Frecvență | 12.552 MHz |
| Curent - aprovizionare (Max) | 17mA (Typ) |
| Rezonator de bază | Crystal |
| Punctul de tragere absolut (APR) | ±8ppm |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | RoHS Compliant |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.60.0050 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Mercury United Electronics, Inc. QVMQF326T25-2.0A-12.552.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | QVMQF326T25-2.0A-12.582912 | QVMQF326T25-2.0A-12.352 | QVMQF326T25-2.0A-12.688575 | QVMQF326T25-2.0A-12.504 |
| Producător | Mercury United Electronics, Inc. | Mercury United Electronics, Inc. | Mercury United Electronics, Inc. | Mercury United Electronics, Inc. |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tensiune - Aprovizionare | - | - | - | - |
| Frecvență | - | - | - | - |
| Tip | - | - | - | - |
| Dimensiune / Dimensiune | - | - | - | - |
| Curent - aprovizionare (Max) | - | - | - | - |
| Înălțime - așezată (Max) | - | - | - | - |
| Rezonator de bază | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Punctul de tragere absolut (APR) | - | - | - | - |
| Frecvență Stabilitate | - | - | - | - |
| producție | - | - | - | - |
| Funcţie | - | - | - | - |
| Evaluări | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.