- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
Cylindrical Battery Holders.pdfAnsamblu/origine PCN
2.73KHz.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $1.295 | $1.30 |
| 10+ | $1.117 | $11.17 |
| 30+ | $1.006 | $30.18 |
| 90+ | $0.889 | $80.01 |
| 540+ | $0.837 | $451.98 |
| 990+ | $0.815 | $806.85 |
Specificații tehnologice ATTINY13A-SU
Specificații tehnice Microchip Technology - ATTINY13A-SU, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Microchip Technology - ATTINY13A-SU
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Microchip Technology |
| Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) | 1.8V ~ 5.5V |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 8-SOIC |
| Viteză | 20MHz |
| Serie | AVR® ATtiny |
| Dimensiunea RAM | 64 x 8 |
| Tip memorie program | FLASH |
| Dimensiunea memoriei programului | 1KB (512 x 16) |
| Periferice | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Pachet / Caz | 8-SOIC (0.209', 5.30mm Width) |
| Pachet | Tube |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tip oscilator | Internal |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Numărul de intrări / ieșiri | 6 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Dimensiunea EEPROM | 64 x 8 |
| Convertoare de date | A/D 4x10b |
| Core dimensiune | 8-Bit |
| Procesor Core | AVR |
| Conectivitate | - |
| Numărul produsului de bază | ATTINY13 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 2 (1 Year) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Microchip Technology ATTINY13A-SU.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | ATTINY13A-SSU | ATTINY13A-SUR | ATTINY13A-SSUR | ATTINY13A-SUR |
| Producător | Microchip Technology | Atmel | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Dimensiunea EEPROM | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Core dimensiune | - | - | - | - |
| Dimensiunea memoriei programului | - | - | - | - |
| Tip oscilator | - | - | - | - |
| Viteză | - | - | - | - |
| Numărul de intrări / ieșiri | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Convertoare de date | - | - | - | - |
| Tip memorie program | - | - | - | - |
| Dimensiunea RAM | - | - | - | - |
| Periferice | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Conectivitate | - | - | - | - |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Procesor Core | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Descărcați fișele de date ATTINY13A-SU PDF și documentația Microchip Technology pentru ATTINY13A-SU - Microchip Technology.
ATTINY13A-SSURA4Micrel / Microchip Technology
ATTINY13APUAtmel
ATTINY13V-10AtmelIC MCU 8BIT 1KB FLASH
ATTINY13A-SU 32/16Micrel / Microchip TechnologyAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.