- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
DSC400 Datasheet.pdfProiectare/specificații PCN
Marking Change 17/Nov/2020.pdfAnsamblu/origine PCN
DSC400/DSC557 14/Jul/2021.pdfSpecificații tehnologice DSC400-3331Q0153KE1T
Specificații tehnice Microchip Technology - DSC400-3331Q0153KE1T, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Microchip Technology - DSC400-3331Q0153KE1T
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Microchip Technology |
| Tensiune - Aprovizionare | 2.25V ~ 3.6V |
| Tip | Clock Generator |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 20-QFN (5x3.2) |
| Serie | DSC400 |
| Raport - intrare: ieșire | 2:4 |
| Pachet / Caz | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Pachet | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| producție | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Temperatura de Operare | -20°C ~ 70°C |
| Numărul de circuite | 2 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Intrare | Clock |
| Frecvență - Max | 176.875MHz |
| Divider / Multiplicator | Yes/No |
| Diferențial - intrare: ieșire | No/Yes |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Microchip Technology DSC400-3331Q0153KE1T.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | DSC400-3331Q0153KE2T | DSC400-3331Q0153KI1T | DSC400-3331Q0153KE1 | DSC400-3331Q0153KI1 |
| Producător | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| producție | - | - | - | - |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tip | - | - | - | - |
| PLL | - | - | - | - |
| Divider / Multiplicator | - | - | - | - |
| Diferențial - intrare: ieșire | - | - | - | - |
| Numărul de circuite | - | - | - | - |
| Frecvență - Max | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Intrare | - | - | - | - |
| Raport - intrare: ieșire | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tensiune - Aprovizionare | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Descărcați fișele de date DSC400-3331Q0153KE1T PDF și documentația Microchip Technology pentru DSC400-3331Q0153KE1T - Microchip Technology.
DSC400-3331Q0153KE1Microchip TechnologyIC CLOCK GENERATOR 20QFN
DSC400-3331Q0153KE2TMicrochip TechnologyIC CLOCK GENERATOR 20QFN
DSC400-3331Q0153KI1TMicrochip TechnologyIC CLOCK GENERATOR 20QFN
DSC400-3331Q0153KI2Microchip TechnologyIC CLOCK GENERATOR 20QFN
DSC400-3331Q0153KI1Microchip TechnologyIC CLOCK GENERATOR 20QFN
DSC400-3331Q0153KI2TMicrochip TechnologyIC CLOCK GENERATOR 20QFN
DSC400-3331Q0153KE2Microchip TechnologyIC CLOCK GENERATOR 20QFNAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.