- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Fisa de date HTML
16-bit Embedded Control Solutions.pdfProiectare/specificații PCN
dsPIC33EP/PIC24EP 18/Jun/2020.pdfAnsamblu/origine PCN
Fabrication Site 09/Mar/2023.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $4.359 | $4.36 |
| 200+ | $1.688 | $337.60 |
| 500+ | $1.628 | $814.00 |
| 1000+ | $1.599 | $1,599.00 |
Specificații tehnologice DSPIC33EP32MC202-E/SS
Specificații tehnice Microchip Technology - DSPIC33EP32MC202-E/SS, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Microchip Technology - DSPIC33EP32MC202-E/SS
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Microchip Technology |
| Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) | 3V ~ 3.6V |
| Pachetul dispozitivului furnizor | 28-SSOP |
| Viteză | 60 MIPs |
| Serie | Automotive, AEC-Q100, dsPIC™ 33EP |
| Dimensiunea RAM | 2K x 16 |
| Tip memorie program | FLASH |
| Dimensiunea memoriei programului | 32KB (10.7K x 24) |
| Periferice | Brown-out Detect/Reset, DMA, Motor Control PWM, POR, PWM, WDT |
| Pachet / Caz | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Pachet | Tube |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tip oscilator | Internal |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Numărul de intrări / ieșiri | 21 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Dimensiunea EEPROM | - |
| Convertoare de date | A/D 6x10b/12b |
| Core dimensiune | 16-Bit |
| Procesor Core | dsPIC |
| Conectivitate | I²C, IrDA, LINbus, QEI, SPI, UART/USART |
| Numărul produsului de bază | DSPIC33EP32MC202 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 2 (1 Year) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Microchip Technology DSPIC33EP32MC202-E/SS.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | DSPIC33EP32MC202-I/SS | DSPIC33EP32MC202-E/SP | DSPIC33EP32MC202-H/SS | DSPIC33EP32MC202-H/SO |
| Producător | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Numărul de intrări / ieșiri | - | - | - | - |
| Core dimensiune | - | - | - | - |
| Dimensiunea RAM | - | - | - | - |
| Conectivitate | - | - | - | - |
| Tip memorie program | - | - | - | - |
| Dimensiunea EEPROM | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Viteză | - | - | - | - |
| Dimensiunea memoriei programului | - | - | - | - |
| Procesor Core | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tip oscilator | - | - | - | - |
| Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Pachetul dispozitivului furnizor | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Convertoare de date | - | - | - | - |
| Periferice | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Descărcați fișele de date DSPIC33EP32MC202-E/SS PDF și documentația Microchip Technology pentru DSPIC33EP32MC202-E/SS - Microchip Technology.
DSPIC33EP32MC202-E/SPMicrochip TechnologyIC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SPDIP
DSPIC33EP32MC202-H/SPMicrochip TechnologyIC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SPDIP
DSPIC33EP32MC202-H/SOMicrochip TechnologyIC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SOIC
DSPIC33EP32GS506-E/PTMicrochip
DSPIC33EP32MC202-I/SPMicrochip TechnologyIC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SPDIP
DSPIC33EP32MC202T-E/MMMicrochip
DSPIC33EP32MC202-E/SOMicrochip
DSPIC33EP32GS506Micrel / Microchip Technology
DSPIC33EP32MC202-I/SOMicrochip TechnologyIC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SOICAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.