- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
WL-N,WL Series Datasheet.pdfSpecificații tehnologice WL01G2-LDK13
Specificații tehnice Omron Automation and Safety - WL01G2-LDK13, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Omron Automation and Safety - WL01G2-LDK13
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Omron Automation |
| Evaluarea tensiunii - DC | 30 V |
| Tensiunea nominală - AC | 125 V |
| Stilul de terminare | Cable with Connector |
| Funcția de comutare | On-Mom |
| Serie | WL |
| Eliberarea Forței | 100gf |
| Pretravel | 10° |
| Pachet | Bulk |
| depășirii cursei | 65° |
| Temperatura de Operare | -10°C ~ 80°C |
| Poziția de operare | - |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Forța de operare | 1000gf |
| Tipul de montare | Chassis Mount |
| Viața mecanică | 10,000,000 Cycles |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Caracteristici | - |
| Viața electrică | 750,000 Cycles |
| Călătorii diferențiale | 7° |
| Rating curent (amperi) | 100mA (AC/DC) |
| Circuit | SPDT (DB/DM) |
| Numărul produsului de bază | WL01G2 |
| Tipul actuatorului | Side Rotary, Roller |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | RoHS Compliant |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9055 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Omron Automation and Safety WL01G2-LDK13.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | WL01GCA2-140LDK13 | WL01G2-55LDK13 | WL01G2-55LDK43 | WL01G2-LD-M1J |
| Producător | Omron Automation and Safety | Omron Automation and Safety | Omron Automation and Safety | Omron Automation and Safety |
| Stilul de terminare | - | - | - | - |
| Tipul actuatorului | - | - | - | - |
| Forța de operare | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Evaluarea tensiunii - DC | - | - | - | - |
| Pretravel | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| depășirii cursei | - | - | - | - |
| Viața electrică | - | - | - | - |
| Circuit | - | - | - | - |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Poziția de operare | - | - | - | - |
| Viața mecanică | - | - | - | - |
| Eliberarea Forței | - | - | - | - |
| Călătorii diferențiale | - | - | - | - |
| Funcția de comutare | - | - | - | - |
| Tensiunea nominală - AC | - | - | - | - |
| Rating curent (amperi) | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Descărcați fișele de date WL01G2-LDK13 PDF și documentația Omron Automation and Safety pentru WL01G2-LDK13 - Omron Automation and Safety.
WL01G2-TH-FOmron Automation and SafetyLIMIT SWITCH
WL01G2-55LD-DGJ03Omron Automation and SafetyLIMIT SWITCH ROLLER LEVER
WL01G2-G1LDOmron Automation and SafetyLIMIT SWITCH ROLLER LEVER OT
WL01GCA2-2Omron Automation and SafetyLIMIT SWITCH ROLLER LEVER
WL01G2-55LDK43Omron Automation and SafetySWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
WL01GCA2-55LDOmron Automation and SafetyLIMIT SWITCH
WL01GCA2Omron Automation and SafetySWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
WL01G2-LD-DGJ03Omron Automation and SafetyLIMIT SWITCH ROLLER LEVER
WL01G2-LDSOmron Automation and SafetySWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
WL01G2-LD-M1JOmron Automation and SafetyLIMIT SWITCH ROLLER LEVER
WL01G2-55LDSOmron Automation and SafetySWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
WL01G2-LDOmron Automation and SafetySWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
WL01G2-55LDK13Omron Automation and SafetySWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
WL01G2-G1LESOmron Automation and SafetySWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
WL01GCA2-14THOmron Automation and SafetyLIMIT SWITCH
WL01GCA12Omron Automation and SafetyLIMIT SWITCH
WL01G2-LEOmron Automation and SafetyLIMIT SWITCH
WL01GCA2-140LDK13Omron Automation and SafetyLIMIT SWITCHAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.