- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Vrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $146.24 | $146.24 |
| 200+ | $58.35 | $11,670.00 |
| 500+ | $56.40 | $28,200.00 |
| 1000+ | $55.44 | $55,440.00 |
Specificații tehnologice P33AX/MHIA
Specificații tehnice Polytron - P33AX/MHIA, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Polytron - P33AX/MHIA
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Polytron |
| Tensiune - ieșire 4 | - |
| Tensiune - ieșire 3 | - |
| Tensiune - ieșire 2 | -15V |
| Tensiune - Ieșire 1 | 15V |
| Tensiune - intrare | 115 ~ 220 VAC |
| Tip | Enclosed |
| Dimensiune / Dimensiune | 3.50" L x 2.50" W x 0.87" H (88.9mm x 63.5mm x 22.2mm) |
| Serie | P3 |
| Pachet / Caz | 7-DIP Module, 5 Leads |
| Pachet | Bulk |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Temperatura de Operare | -25°C ~ 71°C |
| Numărul de ieșiri | 2 |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Regulă de încărcare | ±0.2% |
| Reglementarea liniei | ±0.2% |
| Caracteristici | - |
| Eficienţă | - |
| Curent - Ieșire (Max) | 100mA, 100mA |
| Numărul produsului de bază | P33AX |
| Agenția de aprobare | CE, cURus |
| Aplicații | Medical |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9510 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Polytron P33AX/MHIA.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | P33QX/MHIA | P33W/MHIA | P33Q/MHIA | P33AX |
| Producător | Polytron | Polytron | Polytron | Polytron |
| Regulă de încărcare | - | - | - | - |
| Aplicații | - | - | - | - |
| Dimensiune / Dimensiune | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tip | - | - | - | - |
| Agenția de aprobare | - | - | - | - |
| Tensiune - intrare | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Numărul de ieșiri | - | - | - | - |
| Curent - Ieșire (Max) | - | - | - | - |
| Tensiune - ieșire 4 | - | - | - | - |
| Tensiune - ieșire 2 | - | - | - | - |
| Tensiune - Ieșire 1 | - | - | - | - |
| Reglementarea liniei | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tensiune - ieșire 3 | - | - | - | - |
| Eficienţă | - | - | - | - |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Serie | - | - | - | - |
P330A03Tyco ElectronicsIGBT Module
P330A04Tyco ElectronicsIGBT Module
P330A02VINCOIGBT Module
P3307MF01-02B250MRCCP
P33XPolytronAC/DC CONVERTER +/-15V
P330A01VINCOIGBT Module
P33T/MHIAPolytronAC/DC CONVERTER +/-15V
P33QXPolytronAC/DC CONVERTER +/-15V
P33QX/MHIAPolytronAC/DC CONVERTER +/-15V
P3312THFC2ENE
P3304QVNIKO-SEM
P33Q/MHIAPolytronAC/DC CONVERTER +/-15V
P33TPolytronAC/DC CONVERTER +/-15V
P33W/MHIAPolytronAC/DC CONVERTER +/-15V
P33QPolytronAC/DC CONVERTER +/-15V
P3304EVNIKO-SEM
P33WPolytronAC/DC CONVERTER +/-15V
P33AXPolytronAC/DC CONVERTER +/-15VAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.