- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Obolescență PCN/ EOL
Multiple Device 11/Oct/2018.pdfSpecificații tehnologice 1915152
Specificații tehnice Phoenix Contact - 1915152, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Phoenix Contact - 1915152
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Phoenix Contact |
| Lungimea benzii de cablu | - |
| Sârmă sau gamă de sârmă - mm² | - |
| Sârmă sau gamă de sârmă - AWG | - |
| Tensiune - UL | 300 V |
| Tensiune - IEC | 320 V |
| Tip | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Cuplu - Șurub | - |
| Stilul de terminare | Press-Fit |
| Serie | COMBICON EMSTBV |
| Dimensiunea șurubului | - |
| Pozitii pe nivel | 11 |
| Conectați cablul de intrare | - |
| Pas | 0.197" (5.00mm) |
| Pachet | Bulk |
| Temperatura de Operare | - |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Numărul de poziții | 11 |
| Număr de niveluri | 1 |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Material Inflamabilitate | UL94 V-0 |
| Înălțimea izolației | 0.472" (12.00mm) |
| Ingress Protection | - |
| Materialul carcasei | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Head Orientation | Vertical |
| Caracteristici | Mating and Mounting Flange |
| Curent - UL | 12 A |
| Curent - IEC | 12A |
| Contact Lungimea coada | 0.154" (3.90mm) |
| Contactați terminarea împerecherii | Tin |
| Materiale de contact | - |
| Culoare | Green |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Phoenix Contact 1915152.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | 1915165 | 1915123 | 1915110 | 1915204 |
| Producător | Phoenix Contact | Phoenix Contact | Phoenix Contact | Phoenix Contact |
| Culoare | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Contactați terminarea împerecherii | - | - | - | - |
| Curent - UL | - | - | - | - |
| Head Orientation | - | - | - | - |
| Lungimea benzii de cablu | - | - | - | - |
| Stilul de terminare | - | - | - | - |
| Tensiune - IEC | - | - | - | - |
| Material Inflamabilitate | - | - | - | - |
| Materiale de contact | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Înălțimea izolației | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dimensiunea șurubului | - | - | - | - |
| Numărul de poziții | - | - | - | - |
| Sârmă sau gamă de sârmă - mm² | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Pozitii pe nivel | - | - | - | - |
| Cuplu - Șurub | - | - | - | - |
| Sârmă sau gamă de sârmă - AWG | - | - | - | - |
| Număr de niveluri | - | - | - | - |
| Tensiune - UL | - | - | - | - |
| Contact Lungimea coada | - | - | - | - |
| Materialul carcasei | - | - | - | - |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pas | - | - | - | - |
| Conectați cablul de intrare | - | - | - | - |
| Curent - IEC | - | - | - | - |
| Tip | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date 1915152 PDF și documentația Phoenix Contact pentru 1915152 - Phoenix Contact.
1915039Phoenix ContactTERM BLOCK
1915107Phoenix ContactTERM BLOCK
1915181Phoenix ContactTERM BLOCK
1915178Phoenix ContactTERM BLOCK
1915165Phoenix ContactTERM BLOCK
1915204Phoenix ContactTERM BLOCK
1915136Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 9POS VERT 5MM
1915042Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 20POS VERT 5MM
1915123Phoenix ContactTERM BLOCK HDR 8POS VERT 5MM
1915194Phoenix ContactTERM BLOCK
1915110Phoenix ContactTERM BLOCK
1915149Phoenix ContactTERM BLOCKAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.