- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Fisa de date HTML
HW (SM) Series Datasheet.pdfSpecificații tehnologice HW-02-17-T-S-300-SM
Specificații tehnice Samtec Inc. - HW-02-17-T-S-300-SM, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Samtec Inc. - HW-02-17-T-S-300-SM
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Samtec, Inc. |
| terminare | Solder |
| Serie | Flex Stack, HW |
| Spațierea rândului | - |
| Pas | 0.100" (2.54mm) |
| Pachet | Bulk |
| Număr de rânduri | 1 |
| Numărul de poziții | 2 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Lungime - Coada | - |
| Lungimea - înălțimea stivei | 0.300" (7.620mm) |
| Lungime - Post (împerechere) | 0.115" (2.921mm) |
| Lungime - Pin total | 0.415" (10.541mm) |
| Contact Finisare Grosime - Post (Împerechere) | - |
| Contact Finish - Post (Împerechere) | Tin |
| Culoare | Black |
| Numărul produsului de bază | HW-02-17 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Samtec Inc. HW-02-17-T-S-300-SM.
| Atributul produsului | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | HW-02-17-T-S-350-SM | HW-02-17-T-S-303-SM-A | HW-02-17-T-D-350-SM | HW-02-17-T-S-270-SM |
| Producător | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Contact Finish - Post (Împerechere) | - | - | - | - |
| Contact Finisare Grosime - Post (Împerechere) | - | - | - | - |
| Pas | - | - | - | - |
| Culoare | - | - | - | - |
| Lungime - Coada | - | - | - | - |
| terminare | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Număr de rânduri | - | - | - | - |
| Lungime - Pin total | - | - | - | - |
| Numărul de poziții | - | - | - | - |
| Lungime - Post (împerechere) | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Serie | - | - | - | - |
| Lungimea - înălțimea stivei | - | - | - | - |
| Spațierea rândului | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date HW-02-17-T-S-300-SM PDF și documentația Samtec Inc. pentru HW-02-17-T-S-300-SM - Samtec Inc..
HW-02-17-T-S-200-100Samtec Inc.CONN HDR 2POS 0.1 STACK T/H
HW-02-17-T-D-350-SM-ASamtec, Inc..025 BOARD SPACERS
HW-02-17-TM-S-200-100Samtec Inc.CONN HDR 2POS 0.1 STACK T/H
HW-02-17-T-S-252-122Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 2POS
HW-02-17-T-S-305-087Samtec Inc.CONN HDR 2POS 0.1 STACK T/H
HW-02-17-T-T-200-055Samtec Inc.CONN HDR 6POS 0.1 STACK T/H
HW-02-17-T-S-297-091Samtec Inc.CONN HDR 2POS 0.1 STACK T/H
HW-02-17-TM-D-350-SM-ASamtec Inc.CONN HDR 4POS 0.1 STACK SMD TIN
HW-02-17-T-D-350-SMSamtec Inc.CONN HDR 4POS 0.1 STACK SMD TINAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.