- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Fisa de date HTML
HW (SM) Series Datasheet.pdfSpecificații tehnologice HW-28-09-G-S-325-SM
Specificații tehnice Samtec Inc. - HW-28-09-G-S-325-SM, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Samtec Inc. - HW-28-09-G-S-325-SM
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Samtec, Inc. |
| terminare | Solder |
| Serie | Flex Stack, HW |
| Spațierea rândului | - |
| Pas | 0.100" (2.54mm) |
| Pachet | Bulk |
| Număr de rânduri | 1 |
| Numărul de poziții | 28 |
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Lungime - Coada | - |
| Lungimea - înălțimea stivei | 0.325" (8.255mm) |
| Lungime - Post (împerechere) | 0.340" (8.636mm) |
| Lungime - Pin total | 0.665" (16.891mm) |
| Contact Finisare Grosime - Post (Împerechere) | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish - Post (Împerechere) | Gold |
| Culoare | Black |
| Numărul produsului de bază | HW-28-09 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Samtec Inc. HW-28-09-G-S-325-SM.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | HW-28-09-H-S-325-SM | HW-28-09-G-S-375-SM | HW-28-09-G-S-350-SM | HW-28-09-G-S-250-SM |
| Producător | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Număr de rânduri | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Lungimea - înălțimea stivei | - | - | - | - |
| Pas | - | - | - | - |
| Spațierea rândului | - | - | - | - |
| Culoare | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serie | - | - | - | - |
| terminare | - | - | - | - |
| Numărul de poziții | - | - | - | - |
| Contact Finish - Post (Împerechere) | - | - | - | - |
| Contact Finisare Grosime - Post (Împerechere) | - | - | - | - |
| Lungime - Pin total | - | - | - | - |
| Lungime - Coada | - | - | - | - |
| Lungime - Post (împerechere) | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date HW-28-09-G-S-325-SM PDF și documentația Samtec Inc. pentru HW-28-09-G-S-325-SM - Samtec Inc..
HW-28-09-G-D-440-SMSamtec Inc.CONN HDR 56POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-G-D-350-SMSamtec Inc.CONN HDR 56POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-G-S-350-SMSamtec Inc.CONN HDR 28POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-FM-S-375-SMSamtec Inc.CONN HDR 28POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-G-S-475-SMSamtec Inc.CONN HDR 28POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-FM-S-575-SMSamtec Inc.CONN HDR 28POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-H-S-475-SMSamtec Inc.CONN HDR 28POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-G-S-575-SMSamtec Inc.CONN HDR 28POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-G-S-375-SMSamtec Inc.CONN HDR 28POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-G-D-250-SMSamtec Inc.CONN HDR 56POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-G-S-250-SMSamtec Inc.CONN HDR 28POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-H-S-575-SMSamtec Inc.CONN HDR 28POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-G-D-475-SMSamtec Inc.CONN HDR 56POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-H-S-290-SMSamtec Inc.CONN HDR 28POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-FM-S-475-SMSamtec Inc.CONN HDR 28POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-H-S-375-SMSamtec Inc.CONN HDR 28POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-G-S-290-SMSamtec Inc.CONN HDR 28POS 0.1 STACK SMD
HW-28-09-H-S-325-SMSamtec Inc.CONN HDR 28POS 0.1 STACK SMDAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.