- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Vrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $4.34 | $4.34 |
Specificații tehnologice MTLW-120-07-L-S-270
Specificații tehnice Samtec Inc. - MTLW-120-07-L-S-270, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Samtec Inc. - MTLW-120-07-L-S-270
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Samtec, Inc. |
| Voltaj | - |
| terminare | Solder |
| Stil | Board to Board or Cable |
| invaluindu | Unshrouded |
| Serie | Flex Stack, MTLW |
| Row Spacing - împerecherea | - |
| Pitch - Împerechere | 0.100" (2.54mm) |
| Pachet | Bulk |
| Lungimea totală de contact | 0.430" (10.92mm) |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 125°C |
| Număr de rânduri | 1 |
| Numărul de poziții încărcate | All |
| Numărul de poziții | 20 |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Material Inflamabilitate | UL94 V-0 |
| Înălțimea de stivuire mărită | - |
| Materialul de izolație | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Înălțimea izolației | 0.060" (1.52mm) |
| Culoarea izolației | Black |
| Ingress Protection | - |
| Caracteristici | - |
| Tipul de fixare | Push-Pull |
| Rating curent (amperi) | 5.2A per Contact |
| Tip de contact | Male Pin |
| Contact Formă | Square |
| Materiale de contact | Phosphor Bronze |
| Lungime de contact - Postare | 0.100" (2.54mm) |
| Lungimea contactului - împerecherea | 0.270" (6.86mm) |
| Contactați Finish Thickness - Post | - |
| Contact Finisare Grosime - Împerechere | 10.0µin (0.25µm) |
| Contactați Finish - Postați | Tin |
| Contact Finish - Împerechere | Gold |
| Tip conector | Header |
| Numărul produsului de bază | MTLW-120 |
| Aplicații | - |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Samtec Inc. MTLW-120-07-L-S-270.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | MTLW-120-07-L-S-210 | MTLW-120-07-LM-S-260 | MTLW-120-07-L-S-280 | MTLW-120-07-L-S-250 |
| Producător | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Contactați Finish Thickness - Post | - | - | - | - |
| Numărul de poziții încărcate | - | - | - | - |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Lungime de contact - Postare | - | - | - | - |
| Număr de rânduri | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Înălțimea izolației | - | - | - | - |
| Rating curent (amperi) | - | - | - | - |
| Contactați Finish - Postați | - | - | - | - |
| Tip conector | - | - | - | - |
| Materialul de izolație | - | - | - | - |
| Voltaj | - | - | - | - |
| Tip de contact | - | - | - | - |
| Stil | - | - | - | - |
| Materiale de contact | - | - | - | - |
| Lungimea totală de contact | - | - | - | - |
| Contact Finish - Împerechere | - | - | - | - |
| Row Spacing - împerecherea | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Înălțimea de stivuire mărită | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| terminare | - | - | - | - |
| Material Inflamabilitate | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Numărul de poziții | - | - | - | - |
| Tipul de fixare | - | - | - | - |
| Contact Finisare Grosime - Împerechere | - | - | - | - |
| Contact Formă | - | - | - | - |
| Aplicații | - | - | - | - |
| Lungimea contactului - împerecherea | - | - | - | - |
| invaluindu | - | - | - | - |
| Pitch - Împerechere | - | - | - | - |
| Culoarea izolației | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
MTLW-120-07-S-D-000Samtec Inc.CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
MTLW-120-07-L-S-260Samtec Inc.CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
MTLW-120-07-LM-D-236Samtec Inc.CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
MTLW-120-07-L-S-150Samtec Inc.CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
MTLW-120-07-LM-S-260Samtec Inc.CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
MTLW-120-07-S-D-130Samtec Inc.CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
MTLW-120-07-L-S-250Samtec Inc.CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
MTLW-120-07-L-S-240Samtec Inc.CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
MTLW-120-07-L-S-210Samtec Inc.CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
MTLW-120-07-S-D-006Samtec Inc.CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
MTLW-120-07-L-S-110Samtec Inc.CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
MTLW-120-07-S-D-190Samtec Inc.CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
MTLW-120-07-L-S-230Samtec Inc.CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
MTLW-120-07-L-S-235Samtec Inc.CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
MTLW-120-07-S-D-110Samtec Inc.CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
MTLW-120-07-L-S-280Samtec Inc.CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
MTLW-120-07-S-D-070Samtec Inc.CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
MTLW-120-07-L-S-190Samtec Inc.CONN HEADER VERT 20POS 2.54MMAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.