- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Specificații tehnologice MTMM-111-12-G-D-225
Specificații tehnice Samtec Inc. - MTMM-111-12-G-D-225, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Samtec Inc. - MTMM-111-12-G-D-225
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Samtec, Inc. |
| Voltaj | - |
| terminare | Solder |
| Stil | Board to Board or Cable |
| invaluindu | Unshrouded |
| Serie | MTMM |
| Row Spacing - împerecherea | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - Împerechere | 0.079" (2.00mm) |
| Pachet | Bulk |
| Lungimea totală de contact | 0.614" (15.60mm) |
| Temperatura de Operare | -55°C ~ 125°C |
| Număr de rânduri | 2 |
| Numărul de poziții încărcate | All |
| Numărul de poziții | 22 |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Material Inflamabilitate | UL94 V-0 |
| Înălțimea de stivuire mărită | - |
| Materialul de izolație | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Înălțimea izolației | 0.059" (1.50mm) |
| Culoarea izolației | Black |
| Ingress Protection | - |
| Caracteristici | - |
| Tipul de fixare | Push-Pull |
| Rating curent (amperi) | 3A |
| Tip de contact | Male Pin |
| Contact Formă | Square |
| Materiale de contact | Phosphor Bronze |
| Lungimea contactului - împerecherea | 0.225" (5.72mm) |
| Contactați Finish Thickness - Post | 3.00µin (0.076µm) |
| Contact Finisare Grosime - Împerechere | 20.0µin (0.51µm) |
| Contactați Finish - Postați | Gold |
| Contact Finish - Împerechere | Gold |
| Tip conector | Header, Cuttable |
| Numărul produsului de bază | MTMM-111 |
| Aplicații | - |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Samtec Inc. MTMM-111-12-G-D-225.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | MTMM-111-12-G-D-445 | MTMM-111-12-G-D-200 | MTMM-111-12-G-D-453 | MTMM-111-12-G-D-375 |
| Producător | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Tipul de fixare | - | - | - | - |
| Stil | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Număr de rânduri | - | - | - | - |
| Pitch - Împerechere | - | - | - | - |
| Materialul de izolație | - | - | - | - |
| Contact Formă | - | - | - | - |
| Lungimea totală de contact | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltaj | - | - | - | - |
| Tip conector | - | - | - | - |
| Contactați Finish - Postați | - | - | - | - |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Contact Finisare Grosime - Împerechere | - | - | - | - |
| Contactați Finish Thickness - Post | - | - | - | - |
| Rating curent (amperi) | - | - | - | - |
| invaluindu | - | - | - | - |
| Lungimea contactului - împerecherea | - | - | - | - |
| terminare | - | - | - | - |
| Material Inflamabilitate | - | - | - | - |
| Aplicații | - | - | - | - |
| Înălțimea de stivuire mărită | - | - | - | - |
| Numărul de poziții încărcate | - | - | - | - |
| Materiale de contact | - | - | - | - |
| Tip de contact | - | - | - | - |
| Row Spacing - împerecherea | - | - | - | - |
| Culoarea izolației | - | - | - | - |
| Numărul de poziții | - | - | - | - |
| Înălțimea izolației | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Contact Finish - Împerechere | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
MTMM-111-12-G-S-070Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-12-G-D-000Samtec Inc.CONN HEADER VERT 22POS 2MM
MTMM-111-11-T-S-070Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-11-T-Q-070Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-12-G-D-380Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-11-T-D-280Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-11-T-S-280Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-12-G-D-070Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-12-G-D-453Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-12-G-S-011Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-12-G-D-375Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-11-T-D-250Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-11-T-D-400Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-12-G-D-360Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-12-G-D-200Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-12-G-Q-070Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-12-G-S-140Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIP
MTMM-111-12-G-D-445Samtec Inc.2MM TERMINAL STRIPAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.