- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Vrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $4.49 | $4.49 |
Specificații tehnologice ZW-14-12-S-S-300-430
Specificații tehnice Samtec Inc. - ZW-14-12-S-S-300-430, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Samtec Inc. - ZW-14-12-S-S-300-430
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Samtec, Inc. |
| terminare | Solder |
| Serie | Flex Stack, ZW |
| Spațierea rândului | - |
| Pas | 0.100" (2.54mm) |
| Pachet | Bulk |
| Număr de rânduri | 1 |
| Numărul de poziții | 14 |
| Tipul de montare | Through Hole |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Lungime - Coada | 0.430" (10.922mm) |
| Lungimea - înălțimea stivei | 0.300" (7.620mm) |
| Lungime - Post (împerechere) | 0.300" (7.620mm) |
| Lungime - Pin total | 1.030" (26.162mm) |
| Contact Finisare Grosime - Post (Împerechere) | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish - Post (Împerechere) | Gold |
| Culoare | Black |
| Numărul produsului de bază | ZW-14-12 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Samtec Inc. ZW-14-12-S-S-300-430.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | ZW-14-12-S-S-500-430 | ZW-14-12-S-S-400-130 | ZW-14-12-S-S-600-130 | ZW-14-12-S-S-400-130-LL |
| Producător | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Contact Finish - Post (Împerechere) | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Culoare | - | - | - | - |
| Numărul de poziții | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Contact Finisare Grosime - Post (Împerechere) | - | - | - | - |
| Spațierea rândului | - | - | - | - |
| terminare | - | - | - | - |
| Lungime - Pin total | - | - | - | - |
| Număr de rânduri | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Lungimea - înălțimea stivei | - | - | - | - |
| Lungime - Coada | - | - | - | - |
| Pas | - | - | - | - |
| Lungime - Post (împerechere) | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date ZW-14-12-S-S-300-430 PDF și documentația Samtec Inc. pentru ZW-14-12-S-S-300-430 - Samtec Inc..
ZW-14-12-S-S-400-130-LLSamtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-T-S-250-140Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-S-400-130Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-S-500-150Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-S-550-120Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-S-S-600-130Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-D-688-125Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 28POS
ZW-14-12-L-S-665-140Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-S-S-665-140Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-S-S-400-130Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-S-S-500-430Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-D-500-100Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 28POS
ZW-14-12-T-S-375-400Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-S-590-110Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-T-D-385-325Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 28POS
ZW-14-12-S-S-500-100-LLSamtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POS
ZW-14-12-L-S-400-130-LLSamtec Inc.CONN BRD STACK .100" 14POSAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.