- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
CPS Series Datasheet.pdfSpecificații tehnologice CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0RMVAR-W1076-S
Specificații tehnice SCHURTER Inc. - CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0RMVAR-W1076-S, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu SCHURTER Inc. - CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0RMVAR-W1076-S
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Schurter |
| Evaluarea tensiunii - DC | 60 V |
| Tensiunea nominală - AC | 42 V |
| Tip | Capacitive, Illuminated |
| Stilul de terminare | Wire Leads |
| Funcția de comutare | On-Mom |
| Serie | CPS |
| Dimensiunile de tăiere a panoului | Circular - 19.10mm Dia |
| Pachet | Bulk |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 60°C |
| Tipul de montare | Panel Mount, Front |
| Viața mecanică | - |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Tensiunea de iluminare (nominala) | 5 ~ 28 VDC |
| Tipul de iluminare, Culoare | LED, Red/Magenta |
| Caracteristici | Ceramic Actuator, Finger Guide |
| Viața electrică | - |
| Rating curent (amperi) | 100mA (AC/DC) |
| Culoare - Actuator / Cap | Clear (White Filter/Diffuser) |
| Circuit | SPST-NC |
| Numărul produsului de bază | CPS19-NC |
| Tipul actuatorului | Round, Button, Flush |
| Actuator Marking | Alarm Symbol |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | Vendor Undefined |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9031 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu SCHURTER Inc. CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0RMVAR-W1076-S.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0RMVAR-W1072-S | CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0RMVAR-W1068-S | CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0RMVAR-W1074-S | CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0RMVAR-W1077-S |
| Producător | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. |
| Tipul de iluminare, Culoare | - | - | - | - |
| Dimensiunile de tăiere a panoului | - | - | - | - |
| Tip | - | - | - | - |
| Viața electrică | - | - | - | - |
| Tensiunea de iluminare (nominala) | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Rating curent (amperi) | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Tensiunea nominală - AC | - | - | - | - |
| Evaluarea tensiunii - DC | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Culoare - Actuator / Cap | - | - | - | - |
| Actuator Marking | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Viața mecanică | - | - | - | - |
| Stilul de terminare | - | - | - | - |
| Tipul actuatorului | - | - | - | - |
| Circuit | - | - | - | - |
| Funcția de comutare | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0RMVAR-W1076-S PDF și documentația SCHURTER Inc. pentru CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0RMVAR-W1076-S - SCHURTER Inc..
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1004-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0RMVAR-W1069-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0RMVAR-W1074-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0RMVAR-W1077-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0RMVAR-W1067-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1003-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1002-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1001-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1007-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1005-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0RMVAR-W1073-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0RMVAR-W1068-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0RMVAR-W1071-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0RMVAR-W1070-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0RMVAR-W1075-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0RWVAR-W1006-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V
CPS19-NC00A10-SNCCWTWF-AI0RMVAR-W1072-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42VAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.