- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Foi de date
CPS Series Datasheet.pdfSpecificații tehnologice CPS19-NO00A10-SNCSNCWF-RI0BWVAR-W1017-S
Specificații tehnice SCHURTER Inc. - CPS19-NO00A10-SNCSNCWF-RI0BWVAR-W1017-S, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu SCHURTER Inc. - CPS19-NO00A10-SNCSNCWF-RI0BWVAR-W1017-S
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Schurter |
| Evaluarea tensiunii - DC | 60 V |
| Tensiunea nominală - AC | 42 V |
| Tip | Capacitive, Illuminated |
| Stilul de terminare | Wire Leads |
| Funcția de comutare | Off-Mom |
| Serie | CPS |
| Dimensiunile de tăiere a panoului | Circular - 19.10mm Dia |
| Pachet | Bulk |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 60°C |
| Tipul de montare | Panel Mount, Front |
| Viața mecanică | - |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Tensiunea de iluminare (nominala) | 5 ~ 28 VDC |
| Tipul de iluminare, Culoare | LED, Blue/White |
| Caracteristici | Finger Guide |
| Viața electrică | - |
| Rating curent (amperi) | 100mA (AC/DC) |
| Culoare - Actuator / Cap | Silver |
| Circuit | SPST-NO |
| Numărul produsului de bază | CPS19-NO |
| Tipul actuatorului | Round, Button, Flush |
| Actuator Marking | Q |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | Vendor Undefined |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9031 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu SCHURTER Inc. CPS19-NO00A10-SNCSNCWF-RI0BWVAR-W1017-S.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | CPS19-NO00A10-SNCSNCWF-RI0BWVAR-W1018-S | CPS19-NO00A10-SNCSNCWF-RI0BWVAR-W1014-S | CPS19-NO00A10-SNCSNCWF-RI0BWVAR-W1016-S | CPS19-NO00A10-SNCSNCWF-RI0BWVAR-W1010-S |
| Producător | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. | SCHURTER Inc. |
| Serie | - | - | - | - |
| Tipul de iluminare, Culoare | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Circuit | - | - | - | - |
| Evaluarea tensiunii - DC | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tensiunea nominală - AC | - | - | - | - |
| Tipul actuatorului | - | - | - | - |
| Funcția de comutare | - | - | - | - |
| Tensiunea de iluminare (nominala) | - | - | - | - |
| Culoare - Actuator / Cap | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Rating curent (amperi) | - | - | - | - |
| Stilul de terminare | - | - | - | - |
| Tip | - | - | - | - |
| Viața mecanică | - | - | - | - |
| Dimensiunile de tăiere a panoului | - | - | - | - |
| Actuator Marking | - | - | - | - |
| Viața electrică | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date CPS19-NO00A10-SNCSNCWF-RI0BWVAR-W1017-S PDF și documentația SCHURTER Inc. pentru CPS19-NO00A10-SNCSNCWF-RI0BWVAR-W1017-S - SCHURTER Inc..
CPS19-NO00A10-SNCSNCWF-RI0BWVAR-W1021-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCSNCWF-RI0BWVAR-W1012-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCSNCWF-RI0BWVAR-W1020-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCSNCWF-RI0BWVAR-W1022-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCSNCWF-RI0BWVAR-W1023-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCSNCWF-RI0BWVAR-W1018-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCSNCWF-RI0BWVAR-W1011-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCSNCWF-RI0BWVAR-W1015-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCSNCWF-RI0BWVAR-W1013-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCSNCWF-RI0BWVAR-W1014-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCSNCWF-RI0BWVAR-W1009-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCSNCWF-RI0BWVAR-W1008-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCSNCWF-RI0BWVAR-W1019-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCSNCWF-RI0BWVAR-W1010-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCSNCWF-RI0BWVAR-W1025-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCSNCWF-RI0BWVAR-W1016-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCSNCWF-RI0BWVAR-W1024-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42V
CPS19-NO00A10-SNCSNCWF-RI0BWVAR-W1026-SSCHURTER Inc.SWITCH PUSH SPST-NO 100MA 42VAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.