- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Vrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $1.431 | $1.43 |
Specificații tehnologice SIT1602BCA2-30S
Specificații tehnice SiTime - SIT1602BCA2-30S, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu SiTime - SIT1602BCA2-30S
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | SiTime |
| Tensiune - Aprovizionare | 3V |
| Tip | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serie | SiT1602 |
| Evaluări | - |
| Tip programabil | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| ambalare | Tube |
| Pachet / Caz | 4-SMD, No Lead |
| producție | LVCMOS |
| Temperatura de Operare | -20°C ~ 70°C |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Funcţie | Standby (Power Down) |
| Frecvență Stabilitate (Total) | ±20ppm |
| Frecvență Stabilitate | - |
| descriere detaliata | XO (Standard) LVCMOS 3.57MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead |
| Curent - aprovizionare (Max) | 4.5mA |
| Curent - furnizare (dezactivare) (Max) | 4.3µA |
| Rezonator de bază | MEMS |
| Interval de frecvență disponibil | 3.57MHz ~ 77.76MHz |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu SiTime SIT1602BCA2-30S.
| Atributul produsului | ||||
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | SIT1602BCA2-33S | SIT1602BCA2-30E | SIT1602BCA2-28S | SIT1602BCA2-25S |
| Producător | SiTime | SiTime | SiTime | SiTime |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Curent - furnizare (dezactivare) (Max) | - | - | - | - |
| Funcţie | - | - | - | - |
| Dimensiune / Dimensiune | - | - | - | - |
| Tip programabil | - | - | - | - |
| Rezonator de bază | - | - | - | - |
| Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | - | - | - | - |
| Tensiune - Aprovizionare | - | - | - | - |
| Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | - | - | - | - |
| producție | - | - | - | - |
| Frecvență Stabilitate (Total) | - | - | - | - |
| descriere detaliata | - | - | - | - |
| Tip | - | - | - | - |
| Frecvență Stabilitate | - | - | - | - |
| Curent - aprovizionare (Max) | - | - | - | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Interval de frecvență disponibil | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Evaluări | - | - | - | - |
| ambalare | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date SIT1602BCA2-30S PDF și documentația SiTime pentru SIT1602BCA2-30S - SiTime.
Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |













Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.