- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Fisa de date HTML
Cylindrical Battery Holders.pdfInformații de mediu
Sullins Connector Solutions REACH.pdfVrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $7.656 | $7.66 |
Specificații tehnologice ECC40DCWD-S288
Specificații tehnice Sullins Connector Solutions - ECC40DCWD-S288, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Sullins Connector Solutions - ECC40DCWD-S288
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Sullins Connector Solutions |
| terminare | Solder |
| Serie | - |
| Citi cu voce tare | Dual |
| Pas | 0.100' (2.54mm) |
| Pachet | Tray |
| Temperatura de Operare | -65°C ~ 125°C |
| Număr de rânduri | 2 |
| Numărul de poziții / Bay / Row | 40 |
| Numărul de poziții | 80 |
| Tipul de montare | Board Edge, Straddle Mount |
| Material - Izolație | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Gen | Female |
| Flansa Caracteristică | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| Caracteristici | Card Extender |
| Tip de contact | Hairpin Bellows |
| Materiale de contact | Phosphor Bronze |
| Contactați Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contactați Finish | Gold |
| Culoare | - |
| Tipul cardului | Non Specified - Dual Edge |
| Grosimea cardului | 0.062' (1.57mm) |
| Numărul produsului de bază | ECC40 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Sullins Connector Solutions ECC40DCWD-S288.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | ECC40DCWH-S288 | ECC40DCWS-S288 | ECC40DCWI-S288 | ECC40DCWN-S288 |
| Producător | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Numărul de poziții | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Culoare | - | - | - | - |
| Serie | - | - | - | - |
| Numărul de poziții / Bay / Row | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Materiale de contact | - | - | - | - |
| Pas | - | - | - | - |
| terminare | - | - | - | - |
| Contactați Finish | - | - | - | - |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Contactați Finish Thickness | - | - | - | - |
| Tipul cardului | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Număr de rânduri | - | - | - | - |
| Tip de contact | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Flansa Caracteristică | - | - | - | - |
| Citi cu voce tare | - | - | - | - |
| Material - Izolație | - | - | - | - |
| Gen | - | - | - | - |
| Grosimea cardului | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date ECC40DCWD-S288 PDF și documentația Sullins Connector Solutions pentru ECC40DCWD-S288 - Sullins Connector Solutions.
ECC40DCWNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCWSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCWHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCTSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCTI-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCTTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCTT-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCWI-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCTN-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCWS-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCWDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCWN-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCTS-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCWTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCWISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCTNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCTISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
ECC40DCWH-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.