- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Informații de mediu
Sullins Connector Solutions REACH.pdfSpecificații tehnologice RCB57DHRT
Specificații tehnice Sullins Connector Solutions - RCB57DHRT, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Sullins Connector Solutions - RCB57DHRT
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Sullins Connector Solutions |
| terminare | Solder |
| Serie | - |
| Citi cu voce tare | Dual |
| Pas | 0.050' (1.27mm) |
| Pachet | Tube |
| Temperatura de Operare | -65°C ~ 125°C |
| Număr de rânduri | 2 |
| Numărul de poziții / Bay / Row | 57 |
| Numărul de poziții | 114 |
| Tipul de montare | Board Edge, Straddle Mount |
| Material - Izolație | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Gen | Female |
| Flansa Caracteristică | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| Caracteristici | Card Extender |
| Tip de contact | Hairpin Bellows |
| Materiale de contact | Phosphor Bronze |
| Contactați Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contactați Finish | Gold |
| Culoare | Black |
| Tipul cardului | Non Specified - Dual Edge |
| Grosimea cardului | 0.062' (1.57mm) |
| Numărul produsului de bază | RCB57 |
| ATRIBUT | DESCRIERE |
|---|---|
| Statutul RoHs | ROHS3 Conform |
| Nivel de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atingerea statutului | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Sullins Connector Solutions RCB57DHRT.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | RCB57DHRN | RCB57DHRR | RCB57DHNR | RCB57DHRD |
| Producător | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Număr de rânduri | - | - | - | - |
| Numărul de poziții | - | - | - | - |
| Materiale de contact | - | - | - | - |
| Contactați Finish Thickness | - | - | - | - |
| Contactați Finish | - | - | - | - |
| Tipul cardului | - | - | - | - |
| Pachet | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Culoare | - | - | - | - |
| Flansa Caracteristică | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serie | - | - | - | - |
| terminare | - | - | - | - |
| Pas | - | - | - | - |
| Material - Izolație | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Grosimea cardului | - | - | - | - |
| Gen | - | - | - | - |
| Tip de contact | - | - | - | - |
| Numărul de poziții / Bay / Row | - | - | - | - |
| Numărul produsului de bază | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Caracteristici | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Citi cu voce tare | - | - | - | - |
Descărcați fișele de date RCB57DHRT PDF și documentația Sullins Connector Solutions pentru RCB57DHRT - Sullins Connector Solutions.
RCB57DHLTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 114POS 0.050
RCB57DHNDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 114POS 0.050
RCB57DHNNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 114POS 0.050
RCB58DHBDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 116POS 0.050
RCB57DHNTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 114POS 0.050
RCB58DHADSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 116POS 0.050
RCB58DHATSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 116POS 0.050
RCB57DHLRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 114POS 0.050
RCB58DHBSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 116POS 0.050
RCB57DHRRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 114POS 0.050
RCB58DHANSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 116POS 0.050
RCB57DHRDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 114POS 0.050
RCB58DHBRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 116POS 0.050
RCB58DHASSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 116POS 0.050
RCB58DHARSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 116POS 0.050
RCB58DHBNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 116POS 0.050
RCB57DHNRSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 114POS 0.050
RCB57DHRNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FML 114POS 0.050Adresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.