- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Vrei un preț mai bun?
Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.
| Cantitate | Preț unitar | Ext.Preț |
|---|---|---|
| 1+ | $0.67 | $0.67 |
Specificații tehnologice SXT21412CC17-22.1184MT
Specificații tehnice Suntsu Electronics, Inc. - SXT21412CC17-22.1184MT, atribute, parametri și piese cu specificații similare cu Suntsu Electronics, Inc. - SXT21412CC17-22.1184MT
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Producător | Suntsu Electronics, Inc. |
| Tip | MHz Crystal |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Evaluări | - |
| Pachet / Caz | 4-SMD, No Lead |
| Temperatura de Operare | -10°C ~ 70°C |
| Mod de operare | Fundamental |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Încărcați capacitatea | 12pF |
| Înălțime - așezată (Max) | 0.020" (0.50mm) |
| Frecvența toleranței | ±25ppm |
| Frecvență Stabilitate | ±25ppm |
| Frecvență | 22.1184 MHz |
| ESR (rezistență în serie echivalentă) | 120 Ohms |
Cele trei părți din dreapta au specificații similare cu Suntsu Electronics, Inc. SXT21412CC17-22.1184MT.
| Atributul produsului | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Număr parc | SXT21412CC17-22.1184M | SXT21412CC17-18.432MT | SXT21412CC17-16.384MT | SXT21412CC17-20.000MT |
| Producător | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. |
| Tip | - | - | - | - |
| Temperatura de Operare | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Evaluări | - | - | - | - |
| Înălțime - așezată (Max) | - | - | - | - |
| Mod de operare | - | - | - | - |
| ESR (rezistență în serie echivalentă) | - | - | - | - |
| Dimensiune / Dimensiune | - | - | - | - |
| Frecvență Stabilitate | - | - | - | - |
| Încărcați capacitatea | - | - | - | - |
| Tipul de montare | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Frecvența toleranței | - | - | - | - |
| Pachet / Caz | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Frecvență | - | - | - | - |
SXT21412CC17-25.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD
SXT21412CC17-16.384MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 16.384MHZ 12PF SMD
SXT21412CC17-16.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
SXT21412CC17-24.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
SXT21412CC17-27.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 27.000MHZ 12PF SMD
SXT21412CC17-18.432MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 18.432MHZ 12PF SMD
SXT21412CC17-26.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 26.0000MHZ 12PF SMD
SXT21412CC17-20.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMDAdresa dvs. de e -mail nu va fi publicată.
| Referință de timp logistică a țărilor comune | ||
|---|---|---|
| Regiune | Ţară | Ora logistică (zi) |
| America | Statele Unite | 5 |
| Brazilia | 7 | |
| Europa | Germania | 5 |
| Regatul Unit | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Noua Zeelandă | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Orientul Mijlociu | Israel | 6 |
| Referință de expediere DHL și FedEx | |
|---|---|
| Taxe de expediere (kg) | Referință DHL (USD $) |
| 0,00kg-1,00kg | 30,00 USD - 60,00 USD |
| 1.00kg-2,00kg | 40,00 USD - USD 80,00 USD |
| 2.00kg-3,00 kg | USD 50,00 USD - 100,00 USD |














Vrei un preț mai bun? Adăugați la coșul și Trimiteți RFQ Acum, vă vom contacta imediat.